r. Imieniny:
logo

SPOTKANIE OPŁATKOWE W MIEJSKIM RATUSZU

19.12.2014
SPOTKANIE OPŁATKOWE W MIEJSKIM RATUSZU Samorządowcy, przedstawiciele wojskowych oraz miejskich instytucji, zakładów pracy, a także organizacji pozarządowych i przedsiębiorców spotkali się w Ratuszu na wspólnym spotkaniu opłatkowym.

Dzisiejsze przedświąteczne spotkanie jest okazją do tego, byśmy mogli podzielić się z Państwem dobrym słowem, życzeniami i przedsmakiem zbliżającej się Wigilii. Chcemy się wszyscy bliżej poznać, uścisnąć sobie dłonie i przekazać wiele serdecznych słów, powiedziała Burmistrz Beata Siedlecka.

Tradycyjnie spotkanie wigilijne rozpoczęło się od Słowa Bożego oraz modlitwy, którą poprowadził ks. Zbigniew Daniluk, Proboszcz Parafii p.w. Św. Piusa V Papieża w Dęblinie.

Jak co roku, dęblińscy harcerze ZHP przekazali na ręce Burmistrz Dęblina Betlejemskie Światło Pokoju - symbol ciepła, miłości, pokoju i nadziei. W podniosłą i wzruszającą atmosferę świąt wprowadziły wszystkich kolędy i pastorałki w wykonaniu wokalistów z Miejskiego Domu Kultury w Dęblinie.

Najważniejszą częścią spotkania było podzielenie się opłatkiem. Przy wigilijny stole była okazja, by wymienić poglądy, podyskutować o minionym czasie i o nadziejach związanych z nadchodzącym Nowym Rokiem.

Powrót