r. Imieniny:
logo

ANKIETYZACJA DO PLANU GOSPODARKI NISKOEMISYJNEJ DLA MIASTA DĘBLIN

17.02.2015
ANKIETYZACJA DO PLANU GOSPODARKI NISKOEMISYJNEJ DLA MIASTA DĘBLIN W celu rozpoznania i jak najlepszego zdiagnozowania potrzeb naszego miasta w zakresie modernizacji źródeł ciepła oraz termomodernizacji budynków, przekazujemy Państwu krótką ankietę z prośbą o jej wypełnienie i zwrot do Urzędu Miasta.

 

Wypełnienie ankiety nie jest żadnym wiążącym zobowiązaniem z Państwa strony, natomiast stanowi ważną informację dla nas o możliwościach dalszej poprawy jakości powietrza.

Wzór ankiety jest udostępniony do pobrania poniżej. Dodatkowe informacje uzyskacie Państwo w Urzędzie Miasta pod nr tel. 81 880 18 16, lub bezpośrednio w pokoju nr 12.

Wypełnioną ankietę można złożyć w Urzędzie Miasta - pok. 12, przesłać pocztą na adres: Małopolska Fundacja Energii i Środowiska, ul. Krupnicza 8/3a 31-123 Kraków lub przesłać drogą elektroniczną na adres: pgn.deblin@mafes.com.pl w terminie do 1 marca 2015 r.

Dodatkowo prowadzona jest na terenie gminy ankietyzacja poprzez przedstawicieli wykonawcy Planu tj. pracowników Małopolskiej Fundacji Energii i Środowiska.

Dziękujemy Państwu za pomoc w opracowaniu Planu.

 

Burmistrz Miasta Dęblin
Beata Siedlecka

Pliki do pobrania:

 

 

Logotypy unijne

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Infrastruktura i Środowisko
 
Powrót