r. Imieniny:
logo

SKRZYDLATE JUWENALIA 2015

12.05.2015
SKRZYDLATE JUWENALIA 2015 Skrzydlate Juwenalia 2015 zbliżają się wielkimi krokami.

Już od 13 maja zapraszamy wszystkich zainteresowanych dobrą zabawą do udziału w największym wydarzeniu kulturalno – rozrywkowym w Dęblinie.

Gwiazdą tegorocznych Juwenaliów będzie ENEJ - polski zespół rockowo-folkowy założony w 2002 roku w Olsztynie, znany z takich hitów jak „Skrzydlate Ręce” czy „Radio Hello”.

Święto żaków potrwa dwa dni, podczas których organizatorzy zadbali o różnorodność juwenaliowych propozycji. 13 maja to dzień, który nastawiony jest na sportowe atrakcje i gry terenowe z wieloma atrakcyjnymi nagrodami, po których zabawa przeniesie się do klubu WOJO w Dęblinie, gdzie zagra zespół 4 Ever oraz DJ PHIL razem z Dj’em To-Fifi.

Kulminacyjnym dniem tegorocznych Juwenaliów będzie 14 maja (czwartek). Początek o godz. 14:00 pod bramą główną WSOSP skąd ruszy wielki pochód studentów na teren imprezy. Na specjalnie przygotowanej scenie na Stadionie Czarnych Dęblin odbędą się koncerty m.in. BLEACH, WAVE! oraz gwiazdy Skrzydlatych Juwenaliów zespołu ENEJ. Tego dnia nie zabraknie na Dęblińskim niebie atrakcji lotniczych, pysznych niespodzianek kulinarnych oraz konkursów z odlotowymi nagrodami. Impreza w czwartek będzie bezpłatna i otwarta dla wszystkich. Po części koncertowej świętowanie przeniesie się do klubu WOJO gdzie na studentów czeka świetna klubowa muzyka do samego rana. 

 

Informacje dodatkowe

  • Organizatorzy: Wyższa Szkoła Oficerska Sił Powietrznych, Samorząd Studentów WSOSP

  • Patronat Honorowy nad wydarzeniem objął Starosta Rycki oraz Burmistrz Dęblina.

  • Patronat Medialny objęło radio ESKA

  • Główny sponsor imprezy: Wyspa Wisła, JMP Flowers

  • Kontakt do organizatora w sprawach koncertów, wywiadów, identyfikatorów dla mediów: Filip KOCUR – 502-352-261, f.kocur@wsosp.pl 

Powrót