r. Imieniny:
logo

POMÓŻ DZIECIOM PRZETRWAĆ ZIMĘ

24.11.2015
Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę Ośrodek Pomocy Społecznej w Dęblinie po raz kolejny bierze udział w ogólnopolskiej akcji charytatywnej „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę” organizowanej pod patronatem Polskiego Radia i TVP.

Akcja prowadzona jest z myślą o dzieciach z rodzin niepełnych, rozbitych, patologicznych będących w trudnej sytuacji materialnej. OPS jako główny sztab akcji w Dęblinie zwraca się z prośbą do wszystkich o pomoc w zbiórce darów, która odbędzie się w dniu 29.11.2015 roku w godzinach od 10:00 do 16:00  w siedzibie Ośrodka Pomocy Społecznej w Dęblinie przy ulicy Rynek 12a. W supermarketach będą również wystawione kosze, gdzie można wspomóc akcję poprzez produkty spożywcze i środki czystości. W akcji zaangażowani są pracownicy Ośrodka Pomocy Społecznej oraz Wolontariusze z dęblińskich placówek oświatowych. Udział mogą brać zarówno osoby prywatne jak i firmy oraz organizacje społeczne.
 
Zwracamy się z prośbą do ludzi dobrej woli o dostarczenie odzieży i obuwia w dobrym stanie, artykułów spożywczych (nadających się do długoterminowego magazynowania), sprzętu gospodarstwa domowego, zabawek, środków czystości itp.
 
Zebrane dary zostaną rozdane dla najbardziej potrzebujących rodzin i dzieci w naszym mieście.
 
Powrót