r. Imieniny:
logo

100 URODZINY PANI WŁADYSŁAWY FAŁDYGA

22.01.2016
100 urodziny pani Władysławy Fałdyga 100 urodziny pani Władysławy Fałdyga Na początku stycznia nasza dęblinianka, pani Władysława Fałdyga obchodziła jubileusz 100 – lecia urodzin.

Solenizantka przeżyła w Dęblinie dwie wojny światowe, ma bardzo dużo wspomnień i anegdot w tamtych lat. Przez całe życie tryskała energią i prowadziła bardzo aktywny tryb życia. Zawodowo pracowała do 74 roku życia. Razem z mężem doczekała się trójki dzieci. Przez lata jej rodzina powiększała się, aktualnie ma 4 wnuki i 7 prawnucząt. Receptą na długowieczność według pani Władysławy jest aktywny tryb życia. 
 
Z okazji tak zacnego jubileuszu 100 – latka odebrała mnóstwo życzeń od rodziny, znajomych i przyjaciół. Gościła w swoim domu również Beatę Siedlecką- burmistrz Dęblina, Waldemara Chochowskiego- przewodniczącego rady miasta, Jana Michońskiego ze Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych oraz Małgorzatę Zamojską- kierownika USC w Dęblinie.    

Z okazji wspaniałego jubileuszu 100. urodzin pragnę złożyć pani serdeczne gratulacje oraz wyrazy najwyższego szacunku. Osiągnęła pani wiek, o którym marzymy wszyscy i którego życzymy sobie wzajemnie, ale który osiągają tylko nieliczni wybrańcy. Dzięki łasce otrzymanej od Boga do tego czcigodnego grona zalicza się także pani. Wraz z gratulacjami proszę przyjąć również najlepsze życzenia wszelkiej pomyślności, długich jeszcze lat życia w zdrowiu, spokoju oraz radości w kręgu bliskich osób. Jestem niezmiernie  dumna, że wśród mieszkańców Dęblina mają miejsce tak piękne i wyjątkowe wydarzenie. 

          Z wyrazami szacunku.

 

Burmistrz Miasta Dęblin

Beata Siedlecka


 

Powrót