r. Imieniny:
logo

KONKURS "KARTKA ŚWIĄTECZNA"

12.01.2021
Kartka W okresie świąteczno - noworocznym, mimo trwającej pandemii w Zespole Szkół Zawodowych nr 1 w Dęblinie odbył się konkurs na najlepszą kartkę świąteczną. Chętni uczniowie mieli za zadanie wykonać kartkę nawiązującą tematyką do Świąt Bożego Narodzenia, wykorzystując wiedzę i umiejętności z zakresu posługiwania się dowolnymi programami graficznymi. W konkursie przewidziane były atrakcyjne nagrody: przenośny dysk SSD, pendrive 128GB oraz słuchawki z mikrofonem.

Zorganizowanie takiego konkursu okazało się bardzo dobrym pomysłem. Bardzo cieszymy się z ilości nadesłanych prac, a także, że idea konkursu dotarła do tak wielu osób.

Wszystkie prace były fantastyczne, widać w nich było serce, zaangażowanie, kreatywność i Ducha Świąt. Pomysłodawcami i organizatorami konkursu byli nauczyciele przedmiotów informatycznych: Ireneusz Lewicki, Iwona Wierzchowska-Kuta, Joachim Smaga, Artur Misiak.

Jury miało ogromny dylemat, ale udało się wyłonić zwycięzców:

I miejsce: Nataliia Zarytska z klasy 3ti

II miejsce: Aliaksandr Tsikavets z klasy 3te

III miejsce: Piotr Nowak z klasy 4ti

Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim pozostałym dziękujemy za wzięcie udziału w konkursie graficznym "Świąteczna Kartka".

Autor: Artur Misiak, Ireneusz Lewicki

http://zsz1deblin.pl/a,746,konkurs-swiateczna-kartka

 

Powrót