r. Imieniny:
logo

STUDNIÓWKA ANNO DOMINI 2017

09.02.2017
Studniówka Anno Domini 2017 „Poloneza czas zacząć!” – tymi słowami dyrektor ZSO pan Roman Dariusz Bytniewski rozpoczął 4 lutego br. o godzinie 20:00 bal studniówkowy klas maturalnych Liceum Ogólnokształcącego w Dęblinie.

To szczególny wieczór dla trzech klas: 3ab wraz z wychowawczynią p. Iwoną Jakóbik, 3cd z p. Moniką Busz i 3ef z p. Martyną Dmowską. W tym roku maturzyści postawili na oryginalność i podnieśli dość wysoko poprzeczkę. Każda z klas zaprezentowała oryginalny układ, tańcząc do melodii z „Czasu honoru” , „Poloneza husarii” i utworu skomponowanego przez W. Killara. W przepięknej scenerii sali balowej Pałacu Jabłonowskich w Dęblinie rozbrzmiewały gromkie brawa dla tańczących i nauczycieli wychowania fizycznego, pod których czujnym okiem maturzyści ćwiczyli chodzonego.


Dyrektor szkoły p. R. Bytniewski życzył swoim uczniom wyśmienitej zabawy do białego rana. Serdeczne słowa popłynęły od gości, którzy zaszczycili nas swoją obecnością. W imieniu władz miejskich głos zabrali: burmistrz miasta Dęblin- pani Beata Siedlecka oraz przewodniczący Rady Miasta – pan Waldemar Chochowski, życząc niezapomnianych chwil oraz sukcesów na majowym egzaminie. Miłe słowa skierowali również do bohaterów wieczoru przedstawiciele władz powiatowych, które w tym roku reprezentował wicestarosta Powiatu Ryki pan Stanisłąw Włodarczyk wraz z przewodniczącą Rady Powiatu Ryckiego panią Hanną Czerską – Gąsiewską. W imieniu rodziców głos zabrała pani Beata Łotowska, podkreślając wyjątkowość tego wieczoru. Jako ostatni głos zabrali przedstawiciele klas trzecich, którzy wyrazili wdzięczność dyrekcji, wychowawcom, gronu pedagogicznemu i gościom, którzy swoją obecnością zaszczycili maturzystów, a także rodzicom, gdyż to dzięki nim odbył się ten bal.

Maturzyści zaprezentowali również program artystyczny utrzymany w konwencji kabaretowej, na który złożyły się scenki z życia licealistów, nauczycieli i rodziców.   W tym roku zabawę podczas całej studniówki zapewniał DJ Piotrek. Do białego rana parkiet był zapełniony, wszyscy doskonale się bawili. Dodatkową atrakcją na tegorocznym balu była fotobudka udostępniona przez firmę Handmix. Zdjęcia te cieszyły się ogromną popularnością .

Czas studniówki - jak wszystko, co dobre - jednak dobiegł końca. Ten magiczny bal na zawsze pozostanie we wspomnieniach. Warto zwrócić uwagę, że do egzaminu maturalnego pozostało 89 dni. Upłyną one na intensywnej nauce, która pozwoli osiągnąć wszystkim absolwentom sukces maturalny. TRZYMAMY KCIUKI


 

Link do fotogalerii
http://lo.deblin.pl/aktualnosci-liceum/439-studniowka-anno-domini-2017

Powrót