r. Imieniny:
logo

MIKOŁAJKI NA OSIEDLU STAWY. BYŁA CHOINKA, MIKOŁAJ Z PREZENTAMI ORAZ ZABAWA DLA DZIECI PRZY MUZYCE NA ŻYWO.

07.12.2022
Mikołaj W sobotę 3 grudnia mieszkańcy osiedla Stawy zorganizowali dla dzieci Mikołajki. Dzięki pomocy Burmistrz Beacie Siedleckiej, zaangażowaniu Przewodniczącego Osiedla Andrzeja Czarneckiego oraz wielu mieszkańcom po raz kolejny udało się dopiąć kolejny projekt, z którego dzieciaki miały ogromną frajdę. Mikołaj przybył do dzieci w asyście swoich pomocnych śnieżynek i oczywiście z workiem prezentów.

W sobotę 3 grudnia od godziny 16.00 rozpoczęła się na Stawach osiedlowa impreza Mikołajkowa dla dzieci, którą zorganizowali mieszkańcy wraz z pomocą przewodniczącego osiedla Andrzeja Czarneckiego oraz burmistrz Beaty Siedleckiej, która również przybyła do dzieci z koszem pełnym słodkości.

Impreza odbyła się przy muzyce na żywo, a oprawę muzyczną na wysokim poziomie zapewnił Hubert Danasiewicz. W przerwie między zabawami dzieci mogły posilić się przy stole zastawionym napojami i pysznymi przekąskami. Gdy dzieci już skończyły zabawy i animacje, powitały gościa specjalnego - Świętego Mikołaja, z którym ubrały choinkę. Pomagała im w tym również burmistrz Beata Siedlecka.

W rolę Mikołaja wcielił się Michał Skarulis, którego dzieci nie opuszczały na krok, a w rolę śnieżynek Karolina Strzałkowska oraz Izabella Szyszkiewicz, które dzielnie pomagały Mikołajowi. Oprócz prezentów nie zabrakło również zabaw, które poprowadziła Martyna Kopacz oraz radosnych uśmiechów na twarzach tych młodszych mieszkańców osiedla. Zabawę uwiecznił na zdjęciach Piotr Kowalski oraz E.D (Dęblin24.eu). Całość imprezy poprowadził Łukasz Majchrzak.

Zabawa Mikołajkowa odbyła się w klubie garnizonowym na osiedlu. Po raz kolejny Stawy stały się atrakcyjnym, zaangażowanym osiedlem w życiu społecznym!

Mieszkańcy pragną podziękować wszystkim sponsorom, którzy wsparli ich finansowo oraz medialnie.

Podziękowanie:

Hubert Danasiewicz i zespół - ufundowanie i zapewnienie oprawy muzycznej.

Dęblin24.eu patronat medialny

 

Wsparcie finansowe:

P.P.H.U. LEDRÓB Jolanta Filipek

Martyna Modzelewska

Tomasz Marcinkowski firma Apimar Miody Polskie

Niepubliczny Zakład Opieki Medycznej w Stężycy

Psycholog Anna Suchorska- Poradnia Terapeutyczna Supełek

Dwór Miód Lawenda,

Apartamenty Osmolice w Stawach

Strike27 Restauracja&Kręgielnia w Rykach

Fit Fun Fitness Club w Dęblinie

Binokle Optyk w Grajewie

 

Tekst: Dęblin 24

Zdjęcia: Piotr Kowalski oraz Edyta Danasiewicz Dęblin24.eu

http://deblin24.eu/nowosci,top,1,c1p1,mikolajki_na_osiedlu_stawy_,5568.html

 

Miasto Dęblin Pozytywnie

 

Powrót