r. Imieniny:
logo

MAMY NOWYCH MISTRZÓW CZYTANIA!!!

09.05.2017
Mamy nowych Mistrzów Czytania!!! Przez cały miesiąc kwiecień trwały eliminacje do konkursu „Mistrz Czytania” w lokalu MBP Filia Rycice.

Uczniowie wraz ze swoimi wychowawcami licznie przybyli, by stanąć do walki o tytuł mistrza. Każdy z uczestników musiał zaprezentować swoje umiejętności czytelnicze oraz wykazać się znajomością treści z wybranej przez siebie książki.

Jury w składzie pani Alicja Wojewoda (polonistka z ZS nr 3), Milena Kłos, Katarzyna Wakulska oraz Magdalena Krasuska (bibliotekarki z MBP) postanowiły nadać tytuł Mistrza Czytania w klasie I – Julii Łyszcz, w klasach II – Sarze Kośli i Julianowi Pielakowi oraz w klasach III – Janowi Cieśli i Zofii Mikusek. Nagrodzono i wyróżniono jeszcze 16 osób. Każdy z uczestników konkursu otrzymał dyplom oraz coś słodkiego. Lista osób nagrodzonych i wyróżnionych zostanie umieszczona na stronie biblioteki po oficjalnym wręczeniu nagród przez panią Burmistrz Miasta Dęblina, która jest patronem honorowym konkursu oraz przez panią Dyrektor ZS nr 3 w Dęblinie.

Rozdanie nagród odbędzie się 11 maja pod Urzędem Miasta Dęblin o godz. 17.00. Wszystkich serdecznie zapraszamy! A poniżej publikujemy zdjęcia z eliminacji poszczególnych klas.

Powrót