r. Imieniny:
logo

WIZYTA DZIECI Z MIEJSKIEGO PRZEDSZKOLA NR 4 W MIEJSKIEJ BIBLIOTECE PUBLICZNEJ W DĘBLINIE - FILIA MASÓW.

01.03.2023
Wizyta dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 4 w Miejskiej Bibliotece Publicznej  w Dęblinie  - filia Masów. W dniu 27 lutego do biblioteki zawitały dzieci z MP nr 4 w Dęblinie. To było miłe i pełne wrażeń spotkanie dla obu stron.

Bibliotekarka przeczytała maluchom książkę pt. „Przedszkole”. Najmłodsi z uwagą słuchali opowieści o pierwszym dniu w przedszkolu bohaterów: Oli i Janka. Przybyłe dzieci zadawały pytania i z zaciekawieniem oglądały kolorowe obrazki w książeczce.

Tego dnia w bibliotece gościł również pan Mirosław Czarny, członek Dyskusyjnego Klubu Książki MBP Filia Masów, który pisze wiersze. Specjalnie dla naszych gości napisał kilka wierszyków z humorem i przesłaniem. Bibliotekarka zachęciła dzieci do odwiedzania biblioteki i wypożyczania ciekawych książek. Dzieci obejrzały też bajkę o małym Karolku, który uczy się jak radzić sobie w trudnych sytuacjach w przedszkolu.

Na zakończenie czterolatki namalowały własne okładki wymarzonych książeczek. Potem otrzymały zakładki do książek i cukierki.

 

Tekst i zdjęcia: Magdalena Grzelak / Miejska Biblioteka Publiczna w Dęblinie

Miasto Dęblin Pozytywnie

 

 

Powrót