r. Imieniny:
logo

FESTYN Z OKAZJI DNIA DZIECKA

06.06.2017
Festyn z okazji Dnia Dziecka W dniu 3 czerwca w Osiedlu Stawy na placu zabaw odbył się festyn z okazji Dnia Dziecka. Dziecięcą zabawę uświetniły gry i zabawy prowadzone przez mieszkankę osiedla, słodycze rozdawane przez Burmistrz Miasta Dęblina oraz dmuchany zamek – zjeżdżalnia, ufundowany przez Przewodniczącego Zarządu Osiedla Jagiellońskie Leopolda Świetlińskiego, jak również wata cukrowa ufundowana przez Radną Krystynę Mikusek.

Zarząd Osiedla wraz ze sponsorami  ufundował grilla i napoje. Policyjny radiowóz budził zainteresowanie szczególnie najmłodszych chłopców, funkcjonariusze zaprezentowali możliwości auta policyjnego uruchamiając syrenę i sygnały świetlne. Strażacy z Wojskowej Straży Pożarnej sprawili dużo radości dzieciom uruchamiając deszczowe fontanny  z armatek wozu strażackiego.

Malowanie twarzy, skoki na gumowych piłkach oraz wiele innych zabaw sprawiły najmłodszym wiele radości. Podczas festynu można było również podziwiać wystawę motocykli. Niemałą atrakcją był unoszący się w powietrzu dron.

Zapraszamy do obejrzenia galerii ze zdjęciami z powyższego wydarzenia.

 

 

Powrót