r. Imieniny:
logo

RELACJA Z FESTYNU „WESOŁO I RODZINNIE NA JAGIELLOŃSKIEJ”

20.07.2017
Relacja z festynu „Wesoło i Rodzinnie na Jagiellońskiej” Dnia 15 lipca 2017 roku - sobota odbył się Festyn „Wesoło i Rodzinnie na Jagiellońskiej”. Impreza odbyła się na boisku sportowym osiedla Jagiellońska. Festyn miał charakter pikniku rodzinnego.

Zabawę prowadziła Dyrektor Miejskiego Domu Kultury Monika Bąkała. Przewodniczący Leopold Świetliński wraz z zarządem osiedla przygotowali wspaniałe atrakcje dla przybyłych gości. Do dyspozycji najmłodszych były dmuchane zamki, fotobudka i wata cukrowa. Również swój sprzęt zaprezentowała miejska policja oraz straż pożarna z jednostki wojskowej Stawy, która przygotowała atrakcję w postaci ogromnej ilości piany.  Organizatorzy nie zapomnieli o „głodomorach” oraz pełnoletnich mieszkańcach osiedla dla których przyrządzili grochówkę, bigos, swojskie wyroby oraz ogródek piwny. Podczas festynu można był skorzystać z loterii fantowej w której zarząd osiedla ufundował między innymi takie nagrody jak smartwatche i tablety. Dodatkowo zabawę uświetniły występy dzieci i młodzieży z MDK. Zaprezentowali się wraz ze swoimi maszynami koledzy z zaprzyjaźnionego klubu motocyklowego KJ HUZAR. Na festynie pojawiła się ponadto Burmistrz Miasta Dęblin Beata Siedlecka, która dołączyła do wspólnej zabawy.
 
Dalszą cześć festynu uświetniła gwiazda wieczoru „Mr. Magister”, zaś całą imprezę nakręcał Marek Sołtys jako Dj Marcus.
 
Oczywiście całe wydarzenie nie doszłoby do skutku gdyby nie świetna organizacja całego zarządu osiedla Jagiellońskie. Podziękowania również należą się wszystkim sponsorom, którzy wsparli wydarzenie finansowo. Oby więcej takich inicjatyw w naszym mieście.
 
Zapraszamy do obejrzenia galerii z wydarzenia.
Powrót