r. Imieniny:
logo

DĘBLIN POWITAŁ I UGOŚCIŁ KOLEJNĄ JUŻ GRUPĘ FLISAKÓW

27.07.2017
Dęblin powitał i ugościł kolejną już grupę Flisaków Dęblin powitał i ugościł kolejną już grupę Flisaków. Tym razem w miniony wtorek 25 lipca 2017 r. o godz. 12:00 do przystani pod Miejskim Domem Kultury zawitali flisacy z Krakowa, Sandomierza oraz grupa harcerzy z Łodzi. Żeglarze po zacumowaniu swoich niepowtarzalnych i nietypowych łodzi zostali powitani przez przedstawicieli Urzędu Miasta Dęblina, Muzeum Sił Powietrznych oraz Miejskiego Domu Kultury.

Następnie wszyscy uczestnicy spływu udali się na ciepłą herbatę z cytryną do budynku MDK. Ta liczna grupa również dostała w prezencie materiały promocyjne Miasta Dęblin aby pod koniec spływu promować nasze miasto. Flisacy odwdzięczyli się, wręczając koszulki z logiem Roku Rzeki Wisły dla witających ich Dębliniaków.


Wszyscy spływający zostali zaproszeni do zwiedzania Muzeum Sił powietrznych, lecz finalnie do Muzeum udała się młodzież reprezentująca harcerzy z Łodzi.


Na koniec cała grupa flisaków została zaproszona do pamiątkowego zdjęcia na przystani przed Miejskim Domem Kultury po czym goście ruszyli w dalszą drogę.


Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia.

Powrót