r. Imieniny:
logo

WIECZÓR Z GRAMI PLANSZOWYMI W ŚWIETLICY OSIEDLA LOTNISKO („DOMEK OGRODNIKA” W PARKU )

17.01.2018
WIECZÓR Z GRAMI PLANSZOWYMI  w świetlicy osiedla Lotnisko („domek ogrodnika” w parku ) Lubisz grać w gry planszowe !? To wspaniała międzypokoleniowa rozrywka ! Oderwij się od monitora! Zaproś kolegę i koleżankę, namów sąsiadów, babcię lub dziadka. Przyjdź do świetlicy pogimnastykować mózg. Im większa grupa tym lepsza zabawa przy grze. Wiek nie gra roli.

Posiadamy gry dla dwóch, czterech, sześciu osób, jak i dla całej grupy kilkunastoosobowej. Gry dla dzieci, dla młodzieży i dla dorosłych. W jedne można zagrać w godzinę, a nad innymi spędzić kilka godzin, przy okazji pijąc herbatę, jedząc ciasteczka, rozmawiając i śmiejąc się bardzo często.

Na prawdę! Gry planszowe, to świetna okazja do radosnego spędzenia czasu ze znajomymi!

W każdą środę o godz. 18. zapraszamy na WIECZÓR Z GRAMI PLANSZOWYMI prowadzącymi są studenci WSOSP w Dęblinie, członkowie Skrzydlatego Wolontariatu.

Firmom, które wyposażyły świetlicę w gry, należą się ogromne podziękowania! DZIĘKUJEMY !

Od firmy Jawa otrzymaliśmy gry: „Kalambury” „Rebusy” „Wojny Domowe” „Jak żyć Panie Premierze” „Mniam-memory” „świat Trolli” „Konik Morski” „Czarodziejski Świat” „Parostatek” „Liczby w rozumie” Więcej o grach można przeczytać na stronie www.jawa.waw.pl

Od firmy Piatnik otrzymaliśmy gry: „Aktivity” „Bum” „Digit”

Więcej o grach można przeczytać na stronie www.piatnik.pl

 

Plakat

 

 

 

Powrót