r. Imieniny:
logo

KIERMASZ WIELKANOCNY

29.03.2018
Kiermasz Wielkanocny W dniu 25 marca 2018 przed Ratuszem Miasta Dęblin odbyła się kolejna edycja „Kiermaszu Wielkanocnego”. Mieszkańcy naszego miasta i powiatu mieli okazję obejrzeć i kupić oryginalne ozdoby świąteczne: kolorowe pisanki, wyroby z wikliny i ceramiki, stroiki, baranki, kurczaczki, kurki, koszyczki, serwetki i oczywiście mazurki.

W tym roku swoje stanowiska wystawiło osiemnastu rzemieślników z Dęblina i okolic. Podczas kiermaszu serwowany był również poczęstunek w formie świątecznego żurku ze świeżym pieczywem ufundowany przez Urząd Miasta Dęblin.

Kiermasz to świetna okazja do spotkania się w gronie najbliższych, spędzenia miło czasu, złożenia sobie życzeń wielkanocnych oraz przede wszystkim do zakupów ozdób świątecznych. Z niecierpliwością czekamy na kolejne edycje - tak mówili przybyli mieszkańcy po zakończonym kiermaszu.

W trakcie „Kiermaszu Wielkanocnego” odbyło się również zakończenie II edycji Wisła Guide Tour. Wisłą Guide Tour – to spotkanie informacyjno – szkoleniowe dla przewodników turystycznych PTTK, pilotów wycieczek oraz pracowników punktów informacji turystycznej, które ma na celu promowanie walorów turystycznych oraz zapoznanie z nowymi walorami turystycznymi Dęblina, Puław, Kazimierza Dolnego, Stężycy oraz całego Powiatu Ryckiego. W tym roku udział wzięło 55 uczestników z całej Polski.

 

Zapraszamy do obejrzenia filmu (prod. Magnes TV)

 

Zapraszamy do obejrzenia foto galerii.

 

Powrót