r. Imieniny:
logo

DZIEŃ DZIECKA PRZED RATUSZEM MIEJSKIM 2018

04.06.2018
Dzień dziecka przed Ratuszem Miejskim 2018 W piątek 1 czerwca w całej Polsce świętowany był Dzień Dziecka. Niewątpliwie jest to czas na który czekają wszystkie dzieci. W wielu miejscach w piątek było wesoło, gwarnie i kolorowo. Również na placu przed Urzędem Miasta Dęblin dzieci z miejskich placówek oświatowych spotkały się z Zastępcą Burmistrza Miasta Dęblin Beatą Amarowicz.

Spotkanie rozpoczęło się życzeniami dla najmłodszych po których Pani zastępca burmistrza poczęstowała dzieci słodyczami i rozpoczęła wspólną zabawę. Przez ponad dwie godziny milusińscy z dęblińskich przedszkoli oraz uczniowie szkół podstawowych korzystali z różnych atrakcji przygotowanych na ich święto. Oprócz części artystycznej składającej się z tańców i piosenek w wykonaniu dzieci i młodzieży z Miejskiego Domu Kultury w Dęblinie pod kierownictwem dyrektor Moniki Bąkały, można było obejrzeć wóz strażacki Ochotniczej Straży Pożarnej - Masów, przymierzyć strażacki kombinezon, czy zasiąść za kierownicą policyjnego radiowozu – Komendy Policji w Dęblinie. Ponadto młodzi artyści z MDK wraz ze swoim instruktorem dekorowali twarze najmłodszych kolorowymi rysunkami. 

Organizatorami tej udanej zabawy była Burmistrz Miasta Dęblin Beata Siedlecka, Miejski Dom Kultury w Dęblinie, Ośrodek Pomocy Społecznej w Dęblinie oraz Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Zespół Interdyscyplinarny.

Zapraszamy do obejrzenie fotogalerii, która przedstawia atmosferę Dnia Dziecka i Dnia Profilaktyki.

Powrót