r. Imieniny:
logo

ROZPOCZĘCIE LATA

27.06.2018
Rozpoczęcie lata
W poprzedni piątek i sobotę 22, 23 czerwca zarządy Osiedlowe Wiślana, Masów, Młynki oraz Stawy zorganizowały festyny rodzinne na rozpoczęcie lata. Mieszkańcy ze swoimi pociechami świętowali na placach zabaw swoich osiedli. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji i konkursów.

Osiedle Wiślana z przewodniczącym  zarządu osiedla Andrzejem Kurowskim zorganizowali festyn na placu zabaw na ul. Stężyckiej. Imprezę poprowadziła dyrektor Miejskiego Domu Kultury Monika Bąkała wraz ze swoimi pracownikami. Dzieci mogły korzystać z takich atrakcji jak malowanie twarzy, dmuchane zamki, basen z kulkami, czy zajęcia prowadzone przez animatora. Do dyspozycji był również wóz strażacki z Ochotniczej Straży Pożarnej z Masowa czy radiowóz z miejskiego Komisariatu Policji w Dęblinie.
 
Osiedle Masów z przewodniczącym zarządu osiedla Arturem Marzyszem zorganizowali festyn na placu przy OSP Masów. Tam na dzieci czekał animator do zabaw oraz grill. Wyróżniającym się elementem była przygotowana piniata wypełniona słodyczami na której dzieci mogły wyładować swoje negatywne emocje oczywiście z uśmiechem na twarzy.
 
Osiedle Młynki z przewodniczącym zarządu osiedla Jerzym Lewandowskim zorganizowali festyn na placu zabaw przy świetlicy osiedlowej. Dzieci z tego osiedla dostały specjalnie przygotowane paczki oraz poczęstunek w formie grochówki i grilla.
 
Osiedle Stawy z przewodniczącym zarządu osiedla Andrzejem Czarneckim zorganizowali festyn na placu zabaw osiedla Stawy. Tam imprezę również poprowadził Miejski Dom Kultury w Dęblinie. Dzieci mogły uczestniczyć w konkursach, wyszaleć się na dmuchanych zamkach, spróbować grochówki na baraninie czy potraw z grilla.
 
Burmistrz Miasta Dęblin Beata Siedlecka odwiedziła wszystkie wyżej wymienione festyny częstując dzieci i rodziców słodkościami, które przy bezpośrednim spotkaniu wywoływały radość i uśmiech na twarzach.
 
Wyżej wymienione zarządy stanęły na wysokości zadania i przygotowały rozpoczęcie lata z intensywnym i niewyczerpalnym programem.
 
Zapraszamy do obejrzenia foto galerii.  
 
Powrót