r. Imieniny:
logo

POWITANIE NOWEGO 2020 ROKU Z MIASTEM DĘBLIN – „SYLWESTER MIEJSKI 2020”

10.01.2020
Powitanie Nowego 2020 roku z Miastem Dęblin – „Sylwester Miejski 2020”
Powitanie Nowego Roku w naszym mieście tradycyjnie odbyło się przed Ratuszem Miejskim. Zabawę rozpoczęła o godzinie 23:00 Dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Dęblinie Monika Bąkała zapraszając do wspólnej zabawy z DJ WALDKIEM, który poprowadził to wydarzenie w rytmach disco.

Tuż przed północą Burmistrz Miasta Dęblin Beata Siedlecka wraz z Radnymi Rady Miasta Dęblin: Ewą Przerwą, Urszulą Czarnecką, Marią Cydejko, Mieczysławem Groblem i Leopoldem Świetlińskim wraz z mieszkańcami dokonali wspólnego odliczania 10, 9, 8…, 3, 2, 1 Nowy Rok! W tej chwili na niebie pojawił się blask fajerwerków, zapaliły się zimne ognie, wystrzeliły szampany, a zebrani obywatele wznieśli toast za nowy 2020 rok. Chwile po północy włodarze miasta złożyli mieszkańcom noworoczne życzenia.
 
Sylwester to czas radości i zabawy co było widać po atmosferze, która panowała podczas tego wydarzenia. Mieszkańcy witając wspólnie Nowy Rok mieli okazje do wspólnej integracji, składając sobie życzenia, wznosząc toast czy wspólnie tańcząc. Zabawa pod Ratuszem Miasta trwała w najlepsze do godziny 1:00.
 
Życzymy jeszcze raz szczęśliwego Nowego Roku 2020 i zapraszamy do obejrzenia foto galerii. 


Zdjęcia:

Urząd Miasta Dęblin,
Dębliński Portal Informacyjny Dęblin News 
Powrót