r. Imieniny:
logo

XXV JUBILEUSZOWY OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL KOLĘD I PASTORAŁEK W PUŁAWACH

06.02.2020
Wykadrowane zdjęcie W dniach 27- 29 stycznia 2020 r. odbyły się przesłuchania XXV Jubileuszowego Ogólnopolskiego Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Puławach. Łącznie wystąpiło 274 podmiotów wykonawczych, około 1500 uczestników w różnych kategoriach wiekowych i artystycznych z 9 województw Polski.

Festiwal zakończył się 2 lutego Koncertem Laureatów w Kościele pw. Miłosierdzia Bożego w Puławach, na którym wręczono nagrody i wyróżnienia.

Niezmiernie miło nam jest państwa poinformować, że Zespół Wok alny "Szept I " z Miejskiego Domu Kultury w Dęblinie w składzie Justyna Miciul, Emilia Ciucias, Gabriela Milde, Martyna Botwina zajął III miejsce. Doceniono również solistę Przemysława Konosewycza, który zaśpiewał kolędę "Wśród nocnej ciszy", otrzymując wyróżnienie.

Dziewczęta z Zespołu "Szept I" zaśpiewały tradycyjne polskie kolędy w układzie 4 głosowym - "Gdy się Chrystus rodzi" oraz "Gdy Śliczna Panna. Młodych Wokalistów przygotowała Ewa Rząsa na co dzień pracująca z zespołami wokalnymi i solistami MDK w Dęblinie.
 
Miejski Dom Kultury w Dęblinie
Powrót