r. Imieniny:
logo

PROJECT MASOW – WSPIERAMY KULTURĘ

13.02.2020
Wykadrowana część zdjęcia Dnia 8 lutego 2020 roku stowarzyszenie Project Masow, którego prezesem jest Karol Perkowski zorganizowało wydarzenie pn. „Premiera Aftermovie Project Masow 2019 Patrzymy w Przyszłość”. Było to wydarzenie kulturalno-rozrywkowe, które odbyło się na terenie Fortu III Twierdzy Dęblin na osiedlu Lotnisko – Dziupla by Masow.

Organizatorzy przygotowali przedsmak festiwalowych emocji. W programie były występy artystów, którzy przenieśli słuchaczy w kosmiczną podróż przez dźwięki muzyki.
 
BEATBOX
Mateusz Bieniarz aka Bienio - niezwykle utalentowany człowiek pochodzący z Dęblina - 15 lat związany z beatboxem, na co dzień żołnierz Wojska Polskiego stacjonujący w Radomiu, szczęśliwy tata pięknej córeczki, człowiek o wielu talentach, ale przede wszystkim artysta, który zdobędzie wasze serca.
 
SETY DJ'skie
KASPA - tego człowieka nie trzeba przedstawiać, DJ i promotor muzyczny związany z Project Masow od jego początków w 2016 roku. Organizator i członek Masow Kolektyv.
 
Ekipa Minimalmix Radio - Wspierają stowarzyszenie czynnie w tworzeniu tego co kochają od 2017 roku, obecni i niezastąpieni na wszystkich edycjach!
ADKE
LORENS
GREGOR
 
WIZUALIZACJE / MONTAŻ AFTERMOVIE
Jakub Grzesiowski - kosmita o wielu twarzach, artysta który niestrudzenie przemierza swoją drogę we Wszechświecie. Serce wielkie, czyny wielkie. Organizator i Promotor Project Masow.
Maciej Szubartowski - zdjęcia / oko projektu
 
Pierwsze wydarzenie zdaniem organizatorów zakończyło się sukcesem. Project Masow to nie tylko muzyka. Już dziś Karol Perkowski zaprasza do kolejnych projektów realizowanych przez stowarzyszenie:
 
Trash Challenge – Fort III Twierdzy Dęblin – 15 lutego 2020, godz. 11:00
Loud Love by Dziupla – 15 lutego 2020, godz. 21:00
 
Zapraszamy do obejrzenia galerii.
 
LINI:
 
 
Powrót