r. Imieniny:
logo

RELACJA Z DĘBLIŃSKIEGO ZAKOŃCZENIA LATA

16.09.2015
RELACJA Z DĘBLIŃSKIEGO ZAKOŃCZENIA LATA W dniu 5 września na placu targowym przy ul. Niepodległości mieszkańcy Dęblina 
i okolic zakończyli gorące w tym roku lato. Festyn zorganizowali Maria i Tomasz Stępień z firmy Tommy Sound, a gospodarzem spotkania była burmistrz Dęblina Beata Siedlecka.

Festyn poprowadził Janusz Benesz znany showman z telewizji TVN występujący min. w programie „Maratonie Uśmiechu” . Organizatorzy nie zapomnieli zapewnić atrakcji wszystkim zebranym. Najmłodsi wyruszyli w świat zabaw, a ci starsi koncertowali z K.A.S.Ą i Ornettem. Udział w grach i zabawach był dla wszystkich, a na szczęśliwców czekały nagrody. 
 
O godz: 15:00 rozpoczęła się impreza a czas został całkowicie poświęcony skierowany dla dzieci. Kapitan Cook i Hasan z Egiptu porwał najmłodszych w świat zabaw. Dzieci brały udział w grach, zabawach i nauce tańca, a na koniec specjalnie dla nich odbyła się mini dyskoteka. Po godzinie 16.00 odbył się profesjonalny pokaz szkoły tańca, a tuż po godzinie 17.00 świetnie spisali się zawodnicy z Dęblińskiej Szkoły Taekwondo dając pokaz swoich umiejętności.

O godz: 19.00 Janusz Benesz zaprosił burmistrz Beatę Siedlecką na scenę, która losowała losy szczęśliwców i wręczała im nagrody ufundowane przez wielu sponsorów. Pani burmistrz podziękowała również mieszkańcom za przybycie oraz przywitała gości przybyłych na festyn m.in. minister Elżbietę Seredyn i poseł Joannę Muchę.
Niespodzianką dla niej było wystąpienie Pana Jana Prządki z Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów- Oddział w Dęblinie. Okazało się, że dęblińscy emeryci wyróżnili burmistrz Beatę Siedlecką najwyższym odznaczeniem Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów. Na ich wniosek Zarząd Główny Związku w uznaniu zasług dla związku nadał burmistrz Beacie Siedleckiej Złotą Honorową Odznakę. W imieniu całej organizacji Pan Prządka podziękował Beacie Siedleckiej za dotychczasową współpracę i wyraził gotowość do dalszego wspierania jej w dalszej pracy na stanowisku Burmistrza Miasta Dęblin. Jednocześnie życzył trafnego podejmowania decyzji i ich realizacji na rzecz społeczeństwa. 
 
Po koncertach imprezę zakończył zapierający dech w piersiach pokaz żywych ogni.  
Powrót