r. Imieniny:
logo

FOTORELACJA Z 24 FINAŁU WOŚP

12.01.2016
Fotorelacja z 24 Finału WOŚP Tradycyjnie w drugą niedzielę stycznia o godz. 16:00 wystartował w Dęblinie 24 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, którego hasło przewodnie brzmiało: Mierzymy wysoko!

Na zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów.
 
W blokach artystycznych zaprezentowały się zespoły taneczne i wokalne: Wesołe dziewczyny, ZPiT Dębliniacy, Szepcik, Szept, Mała Rewia Taneczna z Miejskiego Domu Kultury w Dęblinie, Tobiasz Marzyński z Klubu Uczelnianego WSOSP, Paweł Juś oraz zespół Bleach. Między występami przeprowadzone zostały licytacje gadżetów ufundowanych przez sponsorów oraz przekazanych przez Fundację WOŚP.
Tegoroczny Finał mógł się odbyć w Zajeździe na Towarowej dzięki uprzejmości Państwa Elżbiety i Adama Głowienków. Chcielibyśmy również podziękować wszystkim darczyńcom, którzy przekazali gadżety na licytacje a także serdeczne podziękowania dla Stowarzyszenia „Rodzina Wojskowa” z Dęblina, które wsparło kwestę przekazując dochód z loterii fantowej. Tradycyjnie tort wylicytowany przez Burmistrza Miasta Dęblina panią Beatę Siedlecką został przekazany dla dzieci i młodzieży występującej podczas koncertu finałowego.
 
Podczas tegorocznego Finału w Sztabie MDK kwestowało 30 wolontariuszy z Dęblina i Kłoczewa. Końcowy wynik Finału zamknął się sumą 20 755,28 zł ( kwota zebrana przez wolontariuszy - 14 108,78 zł,kwota z licytacji – 6 646,50 zł). Wolontariusze, którym udało się zebrać najwyższe kwoty: Amelia Pawlak – 1 492,12 zł, Agnieszka Błachnio – 1 198,45 zł, Wiktoria Kozuń – 859,08 zł.
 
Powrót