r. Imieniny:
logo

KINO W BIBLIOTECE!

11.03.2016
KINO W BIBLIOTECE! Nudzi Ci się? Nie wiesz co zrobić z czasem? Nie masz ochoty na kolejne telewizyjne powtórki?

Na myśl o sprzątaniu mieszkania dostajesz drgawek? Miejska Biblioteka Publiczna w Dęblinie ma na to lekarstwo! Przyjdź na nasze seanse filmowe do Kina w Bibliotece!

Kino w Bibliotece zaprasza na projekcje filmów adresowanych do dzieci, młodzieży, ich rodziców i opiekunów. W repertuarze przewidziane są filmy fabularne i animowane pełne przygód, humoru i emocji, odpowiednie dla widzów w każdym wieku.

Z radością informujemy czytelników, mieszkańców naszego miasta oraz wszystkich tych, którzy chcieliby obejrzeć ciekawe filmy wspólnie z nami, że od marca rusza
Kino w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Dęblinie  przy ul. Okólnej 19!

Nasza placówka, dzięki środkom  pozyskanym z Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i wsparciu Pani Burmistrz Beaty Siedleckiej, wykupiła licencję na publiczne  i legalne projekcje filmowe.

Na początek planujemy seanse filmowe raz w miesiącu dla dorosłych i dla dzieci. Jeżeli zapotrzebowanie będzie większe zwiększymy ilość spotkań.  Czekamy na propozycje odnośnie repertuaru, terminów i częstotliwości spotkań. Wszelkie propozycje prosimy kierować do naszej placówki na  numer telefonu 81 883 00 69 i nasz adres mailowy biblioteka.deblin@op.pl. Będziemy wdzięczni za wszelkie sugestie.

Planujemy również cykl projekcji filmów profilaktycznych dla dzieci i młodzieży uczącej się, połączonych z pogadankami z psychologami i pedagogami odnośnie pokus i zagrożeń współczesnego świata. Zachęcamy dyrektorów i nauczycieli naszych szkół do zgłaszania chęci udziału w naszych zajęciach filmowych.

Ważne!

Tytuły filmów ze względu na wymogi umowy licencyjnej nie mogą być reklamowane w mediach. Zapowiedzi poszczególnych projekcji będą umieszczane na plakatach w naszej placówce. Pytania o tytuł filmu można również kierować po nasz numer telefonu lub mail.

 

Wstęp wolny! Serdecznie zapraszamy!

Powrót