r. Imieniny:
logo

MAŁA REWIA TANECZNA

22.04.2016
Mała Rewia Taneczna 17 kwietnia Mała Rewia Taneczna uczestniczyła w Ogólnopolskim Festiwalu Tańca „Taneczne Inspiracje” w Biłgoraju.

Wysoki poziom i ogromna ilość uczestników ,ciekawe spektakle i taneczne prezentacje w tak ciekawy i twórczy sposób dzieci i młodzież z MDK spędziły niedzielny dzień. Miło nam poinformować ,że MRT IV z choreografią ”Pracowite pingwiny „ otrzymała Nagrodę ,a grupie najstarszej w kategorii taniec nowoczesny przyznano III Nagrodę za prezentacje ”Dziewczyny Armii”. W doskonałych humorach i dumni z osiągnięć wracaliśmy do Dęblina.

Mała Rewia Taneczna środowy wieczór 13 kwietnia spędziła w Warszawie biorąc udział w programie” you can dance „ .Emocje były ogromne autografy, wspólne zdjęcia z uczestnikami programu i rozmowy. Taką niespodzianką dla najstarszej grupy przygotowała na XV lecie Zespołu instruktor Małgorzata Knieć-Sprawka. 

7 kwietnia młodzi wokaliści z Miejskiego Domu Kultury brali udział w I etapie Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki „Wygraj Sukces”, który odbył się w Kozienicach.

Sara Szulen – młoda wokalistka z MDK otrzymała wyróżnienie.

Powrót