r. Imieniny:
logo

SKRZYDLATE JUWENALIA 2016 ZA NAMI

20.05.2016
Skrzydlate Juwenalia 2016 za nami Tegoroczne święto żaków trwało od wtorku do czwartku (17-19 maja). Aby tradycji stało się zadość, we wtorkowy wieczór Burmistrz Dęblina- Beata Siedlecka przekazała przedstawicielom Samorządu Studentów WSOSP symboliczny klucz do bram miasta. Podczas oficjalnego otwarcia Skrzydlatych Juwenaliów podkreśliła, że na trzy dni oddaje władzę nad miastem młodzieży i liczy na ich odpowiedzialność. Tak jak i rok temu podkreśliła, że cieszy się z tej inicjatywy oraz zaangażowania młodych ludzi. Liczy na dalszą i owocną współpracę. Uważa również, że należy wspierać młodych ludzi w ich przedsięwzięciach.

Tegoroczne świętowanie rozpoczęło się od koncertów w „Zajeździe na Towarowej”. Wśród artystów wystąpiły zespoły: KRZYSZTOF, WAVE, SLIM MOTION. Gwiazdą wieczoru Skrzydlatych Juwenaliów był zespół AKCENT, w którym Zenon Martyniuk śpiewa takie utwory jak: „Przez twe oczy zielone” czy „ Dziewczyna z klubu disco”. W środę i czwartek studenci przenieśli się do Klubu DIAMOND na osiedlu Lotnisko. Tam w rytmie hip-hopu i muzyki klubowej bawili się, aż do czwartkowych godzin nocnych.     

Tegoroczne Skrzydlate Juwenalia 2016 przeszły już do historii. Klucz do Bram Miasta wrócił już do Ratusza a młodzieży pozostało wiele miłych wspomnień, które z perspektywy lat będą miłą pamiątką studenckich lat w Dęblinie. 

Powrót