r. Imieniny:
logo

MIEJSKI DOM KULTURY W DĘBLINIE OGŁASZA INTERNETOWY KONKURS PLASTYCZNY

07.04.2020
Wykadrowana część plakatu - Konkurs MDK Dla dzieci, młodzieży i dorosłych, pt. „CZY MAŁE MOŻE BYĆ GROŹNE ? JAK OSWOIĆ WIRUSA”

Technika konkursu dowolna:
 
Narzędziem do stworzenia pracy może być dosłownie wszystko – jeśli masz coś do pisania zrób rysunek, jeśli masz narzędzia do malowania namaluj obraz, a może stworzysz pracę ulotną sypiąc mąkę lub sól na blacie w kuchni, czy rysując palcem na zabrudzonej szybie? Można zrobić rzeźbę ze wszystkiego co znajdziecie w domu (np. zużyte rolki po papierze toaletowym albo śmieci które zostały po sprzątaniu pokoju). Wszystkie chwyty dozwolone. Ważne żebyście sfotografowali swoją pracę lub zrobili ciekawe zdjęcie na temat i wysłali je na naszego Messengera z dopisanym imieniem i nazwiskiem autora pracy. My umieścimy te zdjęcia na naszej facebookowej stronie MDK i rozpoczniemy głosowanie publiczności. Ta praca która otrzyma najwięcej lajków otrzyma nagrodę wysłaną pocztą. Jednocześnie nasi instruktorzy wybiorą trzy prace, które również zostaną nagrodzone nagrodami rzeczowymi.
 
Uczestnik Konkursu przesyłając zdjęcie swojej pracy wyraża tym samym zgodę na opublikowanie jej oraz swojego imienia i nazwiska na stronie http://www.facebook.com/ Miejski Dom Kultury w Dęblinie.

Prace należy przesłać do 20 kwietnia 2020 r.
Od 21 do 28 kwietnia 2020r. odbędzie się głosowanie.
To do roboty. Twórzcie i przesyłajcie do nas swoje dzieła.
 
Plakat - Konkurs MDK
Powrót