r. Imieniny:
logo

PODSUMOWANIE ZBIÓRKI CHARYTATYWNEJ – KONCERT NOWOROCZNY 2023

17.02.2023
Podsumowanie zbiórki charytatywnej – Koncert Noworoczny 2023 Podczas „Koncertu Noworocznego 2023” prowadzona była zbiórka na rzecz Fundacji „Hospicjum - Razem możemy więcej”, której celem było zgromadzenie środków finansowych na budowę tarasu wychodzącego na ogród.

To miejsce będzie dostępne dla osób bardzo chorych, którym opuszczanie swojego łóżka sprawia nie lada wyzwaniem lub jest w ogóle nie możliwe. Kierownictwo Fundacji marzy, aby łózko stało się środkiem lokomocji przenoszącym ww. pacjentów z tarasu wprost do ogrodu z szerokimi, utwardzonymi alejkami, altaną otoczoną pachnącymi kwiatami i pięknymi krzewami.

Dzięki hojności przybyłych na koncert gości udało się zebrać: 8 272,00 zł

Fundacja w zamian za okazanie dobrego serca dla wszystkich Darczyńców zorganizowała wykwintny poczęstunek w postaci słodkiego bufetu oraz kawy i herbaty.

Miasto Dęblin cieszy się, że mogło wesprzeć instytucję hospicjum podczas tak wspaniałego wydarzenia jakim był „Koncert Noworoczny 2023”. W imieniu organizatorów jeszcze raz dziękujemy za przychylność i ofiarność podczas tej zbiórki.

Miasto Dęblin Pozytywnie

Powrót