r. Imieniny:
logo

ARTYMATERIA DŹWIĘKU

20.02.2019
ARTYMATERIA DŹWIĘKU ARTymateria dźwięku to już kolejna impreza spod szyldu Project Masow.

Po festiwalowym szaleństwie, które wybuchło w sierpniu 2018 roku, grupa entuzjastów posuwa się o krok dalej i startuje z cyklem mniejszych imprez poprzedzających nadchodzący festiwal Project Masow 2019 - Patrzymy w przyszłość.

23 Lutego 2019 roku XIX-wieczny Fort Mierzwiączka w Dęblinie zamieni się w park kulturowy – tego wieczoru będą nam towarzyszyć nie tylko nieodzowna dla każdego Projectu muzyka elektroniczna oraz nieziemskie wizualizacje, ale także - po raz pierwszy w naszej historii - dzieła lokalnych artystów, takie jak obrazy czy rzeźby. Magiczna scenografia i hipnotyzująca sztukami wizualnymi zabudowa starego bunkra sprawią, że goście zapomną na chwilę o świecie i będą mogli przenieść się do innego uniwersum.

O muzyczną oprawę zadbają mistrzowie housowych brzmień:

  • Bash Panda (Źródło)
  • Szyja (Źródło)
  • FVBN
  • Kevs
  • Kaspa/The Missing Volume
  • Adrian Strzalinski Adke

WYSTAWA:

  • Katarzyna Lechowicz - obrazy
  • ZEOZATOR - obrazki

Dlaczego ARTYmateria dźwięku? Twórczość twórczości nierówna - ta autentyczna płynie prosto z serca, na rydwanach emocji, bez względu na swoją formę. Takie dzieła zawsze mają w sobie pierwiastek ARTYmaterialny, łącząc tym samym sztukę i materię. To właśnie taka twórczość jest naszym credo i motywem przewodnim nadchodzącej imprezy.

Project Masow tworzy grupa pasjonatów, którzy wychodzą z założenia, że nie ma rzeczy niemożliwych. Każda impreza jest dowodem na to, że to pasja i kreatywność mają decydujący wpływ na efekt końcowy. W świecie rosnącej konsumpcji, jednorazowości i zatracania umiejętności dostrzeżenia tego co naprawdę ważne Projectowa ekipa stara się temu przeciwstawiać tworząc wydarzenia szerzące pozytywne wibracje i zanurzające uczestników w lekko antymaterialistycznym duchu. Nie wahaj się ani chwili dłużej - dołącz do nieziemskiej społeczności szerzącej pokój i dobre nastawienie do świata odwiedzając nasz najbliższy event.

Do zobaczenia!

Data: 23 lutego 2019 r.

Miejsce: Project Masow, Fort Mierzwiączka, 08-530 Dęblin

Bilety: 10-15 zł

Kontakt:

IG: @projectmasowevents

FB: facebook.com/projectmasow

ARTymateria dźwięku

 

Powrót