r. Imieniny:
logo

PUŁAWY I DĘBLIN ZNOWU BĘDĄ KWESTOWAĆ DLA „NIEZŁOMNYCH”

27.10.2017
Puławy i Dęblin znowu będą kwestować dla „Niezłomnych” Podobnie jak w latach ubiegłych, również w tym roku w Puławach i Dęblinie odbędą się kwesty na ekshumacje i identyfikacje Żołnierzy Niezłomnych. Dotychczas łącznie udało się zebrać kilkanaście tysięcy złotych.

Datki pozwalają finansować prace prowadzone systematycznie przez Fundację Niezłomni. Organizacja poszukuje miejsc pochówków, ekshumuje, dokonuje identyfikacji genetycznych a także organizuje uroczyste pogrzeby Żołnierzy Niezłomnych.

- Najbliższe kwesty przeprowadzimy w dniach 31 października oraz 1 i 2 listopada w pobliżu cmentarzy w Puławach, Dęblinie oraz Kazimierzu Dolnym – mówi Marcin Mizera, koordynator akcji w powiatach puławskim i ryckim.

Wszyscy, którzy chcą aktywnie włączyć się w akcję i zostać wolontariuszami Fundacji Niezłomni mogą pisać na: mmizera.media@gmail.com lub dzwonić: 514 087 747.

Dołącz do nas, wspierając prace ekshumacyjno - identyfikacyjne Żołnierzy Niezłomnych! Odzyskajmy wspólnie należną Im cześć i honor!

Marcin Mizera - koordynator akcji w powiatach puławskim i ryckim.
Kontakt: 514 087 747. mmizera.media@gmail.com

 

Powrót