r. Imieniny:
logo

PRZEWODNICKIE MIKOŁAJKI PODSUMOWANIE ROKU TURYSTYCZNEGO W MUZEUM SIŁ POWIETRZNYCH W DĘBLINIE

20.11.2017
PRZEWODNICKIE MIKOŁAJKI
Podsumowanie roku turystycznego w Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie
9 grudnia 2017 r. – sobota - Dęblin. Zapraszamy przewodników, pilotów turystycznych, sympatyków krajoznawstwa oraz osoby zainteresowane ożywieniem turystycznym regionu, do udziału w spotkaniu, podczas którego podsumujemy mijający rok turystyczny oraz zaprezentujemy plany na rok 2018.

Mikołajki przewodnickie to szkolenie połączone ze spotkaniem integracyjnym, które rozpocznie się w sobotę 9 grudnia 2017 r. o godz. 11.00 w Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie przy ul. Lotników Polskich 1.


Spotkanie przewodników turystycznych oraz sympatyków aktywnego wypoczynku, to okazja do podsumowania roku, wymiany doświadczeń i spostrzeżeń w ramach poprawy warsztatu przewodnickiego. Podczas spotkania, organizatorzy zapoznają z najnowszymi wystawami oraz wprowadzonymi w ostatnim czasie innowacjami w obsłudze ruchu turystycznego.

Nastąpi także inauguracja Konkursu na najaktywniejszych przewodników turystycznych oraz osób zasłużonych dla popularyzacji krajoznawstwa. Praktyczną oraz integracyjną częścią spotkania będzie zwiedzanie z kuratorami wystaw w Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie.


PROGRAM


  • 11.00 - powitanie gości oraz podsumowanie roku turystycznego 2017 w Muzeum Sił Powietrznych, ogłoszenie konkursu na najaktywniejszego przewodnika: Paweł Pawłowski  – dyrektor muzeum

wystąpienia   zaproszonych gości :

  • 12.00 -  przerwa kawowa i poczęstunek
  • 12.30 – zwiedzanie kuratorskie nowej wystawy w Muzeum – Skrzydlaci Kosynierzy. Dywizjon 303. I tradycje kościuszkowskie w polskim lotnictwie wojskowym.
  • 14.00 – zakończenie spotkania


Serdecznie zapraszamy !Paweł Pawłowski
 
dyrektor Muzeum Sił Powietrznych
 
pilot – przewodnik turystyczny PTTKPowrót