r. Imieniny:
logo

XXIII PRZEGLĄD CHÓRÓW I ZESPOŁÓW WOKALNYCH: KOLĘDY I PASTORAŁKI.

26.02.2018
XXIII PRZEGLĄD CHÓRÓW I ZESPOŁÓW WOKALNYCH: KOLĘDY I PASTORAŁKI. Dnia 26.01.2018 o godzinie 10:00 w Miejskim Domu Kultury w Dęblinie odbył się XXIII Przegląd chórów i zespołów wokalnych: kolędy i pastorałki.

Podczas w/w przeglądu, młodzież ze Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Dęblinie miała okazję zaprezentować swoje zdolności artystyczne. Należący do koła muzycznego „Precelki” uczniowie zaśpiewali dwie pastorałki:
1. „Bosy Pastuszek”;
2. „Wilijna Pastorałka”.

Uczniowie, którzy zaśpiewali pastorałkę: „Bosy Pastuszek” to:
Wiktoria Karolak, Wiktoria Gregorczyk, Patrycja Grudzień wraz z akompaniamentem gitary i wokalu Damiana Filipka.

Pastorałkę pt: „Wilijna Pastorałka wykonali: Marczak Sławomir, Mateusz Borysławski, Mograś Amelia oraz Iwona Beczek. Łączna ilość uczniów biorących czynny udział w przeglądzie kolęd i pastorałek wynosiła: 8. Opiekunami Koła Muzycznego są: Kurzyp Dorota, Pawlińska Iwona oraz Jarosz Adrianna.
Dzięki wspaniałemu Jury, dziewczęta i chłopcy ze Specjalnego Ośrodka Wychowawczego w Dęblinie otrzymali wyróżnienie w formie dyplomu potwierdzającego udział w przeglądzie a także statuetkę wykonaną ręcznie na tę wspaniałą okoliczność. Również opiekunowie Koła dostali wyróżnienie i podziękowania za przygotowanie wokalistów do występu.

Pracownik MDK w Dęblinie.
Powrót