r. Imieniny:
logo

ZAKOŃCZENIE SEZONU UKS ORLIK DĘBLIN.

04.07.2018
Zakończenie sezonu UKS Orlik Dęblin. Dnia 30 czerwca 2018 roku Uczniowski Klub Sportowy Orlik Dęblin zorganizował zakończenie sezonu 2017/2018 na obiektach sportowych Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Dęblinie. Stowarzyszenie zrzesza ponad sto dzieci w różnym wieku oraz ich rodziców. Uczestnicy zebrali się na boisku „Orlik”, prezes stowarzyszenia Łukasz Szafranek wraz z wiceprezesem Michałem Sikorą powitali wszystkich przybyłych i wraz z trenerami Dariuszem Szafrankiem, Waldemarem Futerą, Cezarym Adamskim i Arturem Naporą rozpoczęli wręczanie dyplomów, medali oraz gratulacji młodym sportowcom. Gościem specjalnym byłą burmistrz Miasta Dęblin Beata Siedlecka, która przyłączyła się do gratulacji częstując podopiecznych stowarzyszenia słodkościami z wiklinowego kosza.

Burmistrz została również poproszona o zabranie głosu, gdzie w swojej wypowiedzi wyraziła poparcie dla inicjatywy założenia i prowadzenia uczniowskiego klubu sportowego integrującego tak dużo grupę dzieci, młodzieży i mieszkańców miasta jak i powiatu.   

Po części oficjalnej zostały przeprowadzone gry i zabawy dla dzieci z trenerami. Zaś po wysiłku fizycznym swoje pragnienia można było zaspokoić w strefie poczęstunku, tam czekały potrawy z grilla oraz słodkie napoje.      


Zapraszamy do obejrzenia foto galerii.

Powrót