r. Imieniny:
logo

"POMÓŻ DZIECIOM PRZETRWAĆ ZIMĘ"

07.12.2018
"POMÓŻ DZIECIOM PRZETRWAĆ ZIMĘ" Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału, wraz z rodziną i przyjaciółmi, w tegorocznej Charytatywnej "Aukcji" Przedmiotów, organizowanej w ramach Akcji "Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę". Aukcja odbędzie się 12 grudnia 2018 r., o godzinie 16.00 w Sali Błękitnej Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego w Lublinie, przy ul. Spokojnej 4.

Jednocześnie zwracamy się z gorącą prośbą o przekazanie w naszym imieniu zaproszenia lokalnym przedsiębiorcom i przedstawicielom środowisk biznesu do udziału w spotkaniu.

 

 

Dzięki aktywnemu uczestnictwu w "Aukcji" mamy możliwość wsparcia dla potrzebujących pomocy najmłodszych mieszkańców naszego regionu. Wzorem lat ubiegłych "biletem wstępu" na aukcję będą słodycze. Wystawione do licytacji przedmioty będą do nabycia wyłącznie za "Dary Serca" - przede wszystkim w postaci artykułów spożywczych m.in. cukru, mąki, ryżu, oleju, kasz, słodyczy.

Pozyskane produkty trafią do dzieci wychowujących się w rodzinach wielodzietnych, niepełnych, będących w trudnej sytuacji materialnej lub życiowej. Paczki przekazane zostaną także do dzieci z niepełnosprawnością, rodzin zastępczych i placówek opiekuńczo-wychowawczych.

Każdy uczestnik "Aukcji" będzie mógł wylicytować m.in. książki, albumy, fotografie, płyty, maskotki przekazane przez znanych i lubianych artystów, sportowców oraz przedstawicieli władz administracji publicznej z terenu województwa i kraju.

Wszystkie wystawione przedmioty będzie można zobaczyć na stronie internetowej www.pdpz.pl oraz bezpośrednio w Sali Błękitnej LUW w dniu "Aukcji". Dary za wylicytowane przedmioty należy dostarczyć do magazynu Akcji w późniejszym terminie.

Wierzymy, że nasze wspólne zaangażowanie w Akcję "Pomóż Dzieciom Przetrwać zimę" sprawi, że nadchodzące święta Bożego Narodzenia będą dla dzieci czasem radości i nadziei płynącej ze świadomości, że mają przyjaciół, na których mogą liczyć w potrzebie.

 

Z wyrazami szacunku,


Pełnomocnik i Pomysłodawca                                                                                            Wojewoda Lubelski 
Ogólnopolskiej Akcji Charytatywnej                                                                                  Przemysław Czarnek  
Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę
Red. Ewa Dados

Powrót