r. Imieniny:
logo

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU PLASTYCZNEGO

22.04.2016
ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU PLASTYCZNEGO OGŁOSZONEGO PRZEZ ZESPÓŁ INTERDYSCYPLINARNY

W dniu 20.04.2016 r. na posiedzeniu Zespołu Interdyscyplinarnego do Spraw Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie w Dęblinie, który był organizatorem konkursu plastycznego dotyczącego projektu ulotki informacyjno-profilaktycznej w trzech grupach wiekowych. Spośród uczniów wyłoniono zwycięzców. Do dnia 14.04. 2016 r. wpłynęło 28 prac w tym ze:
 
I. Szkoły podstawowej- ulotka zawierająca apel do ofiar przemocy –  wpłynęło 11 prac z Zespołu Szkół Ogólnokształcącego w Dęblinie (SP Nr 5) oraz 3 ulotki, które zostały przygotowane przez uczniów ze Szkoły Podstawowej  Nr 2 w Dęblinie
 
II. Gimnazjum-ulotka zawierająca apel do świadków przemocy w rodzinie-wpłynęła 1 praca, którą wykonała uczennica Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Dęblinie (Gim nr 4) oraz 4 ulotki wykonane przez uczniów z Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Dęblinie (Gim. Nr 1) 
 
III. Szkoły ponadgimnazjalne- ulotka zawierająca apel do sprawców przemocy- wpłynęło 6 prac wykonanych przez licealistów z Zespołu Szkół Ogólnokształcącego w Dęblinie (LO) oraz 3 prace sporządzili uczniowie z Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 w Dęblinie
 
Prace konkursowe oceniane były przez członków Zespołu Interdyscyplinarnego, którzy dokonali wyboru najciekawszych ulotek. Podczas oceny projektów ulotek, komisja konkursowa w szczególności brała pod uwagę następujące kryteria: kreatywność, merytoryczność, uchwycenie tematu oraz estetykę wykonania.
 
Wyłoniono  zwycięzców  którzy zajęli  I miejsce w  każdej z kategorii tematycznej:
 
 I miejsce - Wiktoria Łubik  -SP Nr 2 w Dęblinie
I miejsce- Monika Choroszucha - ZSO w Dęblinie ( Gim Nr 1) 
I miejsce- Anastasiia Krywowjaziuk  Zespół  Szkół Zawodowych  Nr 1 w Dęblinie
 
Komisja Konkursowa wyróżniła również 6 prac następujących osób:
Patrycja Jewulska SP Nr 2 w Dęblinie
Mateusz Strumnik ZSO w Dęblinie( Sz P Nr 5)
Wioleta Kiliszek -  SOSW w Dęblinie  (Gim Nr 4)
Nikodem Paśnicki – ZSO w Dęblinie ( Gim Nr 1) 
Anastasiia Krywowjaziuk - ZSZ Nr 1 w Dęblinie
Konrad Mich -  ZSO w Dęblinie ( LO )
 
Wszyscy uczestnicy otrzymają dyplomy, a za zajęcie I miejsca i dla osób wyróżnionych ufundowane zostaną nagrody. Rozdanie nagród nastąpi w dniu 01.06.2016r., a o szczegółach ich wręczania poinformujemy w  późniejszym terminie.
 
Wystawa prac biorących udział w konkursie odbędzie podczas festynów organizowanych w dniach  07.05.2016 r. i 01.06.2016 r. 
 
Wszystkim zaangażowanym w konkursie dyrektorom, pedagogom, nauczycielom i wychowawcom oraz przede wszystkim uczniom składamy serdeczne podziękowania za udział w konkursie, doceniamy Wasze zainteresowanie tą niezwykłą trudną tematyką.
 
Jesteśmy pełni podziwu dla Waszej kreatywności i doceniamy ciekawe spojrzenie na temat zjawiska przemocy.
Powrót