r. Imieniny:
logo

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO W ZSZ1

27.06.2020
Zakończenie roku szkolnego w ZSZ1 W piątek 26 czerwca 2020 r. według wcześniej ogłoszonego na stronie szkoły harmonogramu począwszy od godziny 8.00 do godziny 13.00 odbyło się zakończenie roku szkolnego 2019/ 2020.

W tym roku nie było apelu, na którym wszyscy mogliby się pożegnać z nauczycielami, kolegami i koleżankami, wychowawcami, nie było uścisków i nadmiaru wzruszeń, nie było występów. Uczniowie, przestrzegając zasad zgodnie z procedurami bezpieczeństwa związanych z COVID 19 obowiązującymi w szkole, spotkali się z wychowawcami klas i udali do wyznaczonych sal lekcyjnych, aby odebrać wymarzone i ciężko wypracowane świadectwa. Uczniowie odbierali świadectwa, dyplomy, podziękowania i nagrody.
 
Mijający rok szkolny zapadnie wszystkim na zawsze w pamięci. Czas zdalnego nauczania, licznych ograniczeń, konieczność przestawienia się na zupełnie inny sposób zdobywania wiedzy i umiejętności zakończył się sukcesem. 18 uczniów uzyskało świadectwa z wyróżnieniem ze średnią powyżej 4,75. Najwyższa średnia w szkole w tym roku wynosi 5,3. Wielu uczniów odebrało nagrody. Należały do nich m.in. nagrody ufundowane przez Starostę Powiatu Ryckiego, które uczniowie odbierali z rąk Pani Dyrektor i nagrody szkolne za osiągnięcia w nauce, 100 % frekwencję, reprezentowanie szkoły na zewnątrz.
 
Ten rok szkolny był wyjątkowy dla wszystkich uczniów, jak i nauczycieli, więc zakończenie roku szkolnego też na długie lata zapamiętamy wszyscy.
 
Życzymy wszystkim udanych i radosnych wakacji. Spędzajcie je wesoło i bezpiecznie przestrzegając zasad związanych z COVID 19.
 
Miejmy nadzieję, że do zobaczenia we wrześniu w murach naszej szkoły.
Powrót