r. Imieniny:
logo

SUPERABSOLWENT LO W DĘBLINIE

23.10.2020
Fragment dyplomu uznania dla Jana Pawłaska Jeden z naszych absolwentów - JAN PAWŁASEK- został finalistą VII edycji projektu „Matura na 100 Procent”. Jest to wyróżnienie przyznawane przez Centralną Komisję Egzaminacyjną oraz FUNDACJĘ ZAWSZE WARTO.

 Ogólnopolskiemu projektowi „Matura na 100 Procent” przyświeca idea uhonorowania i nagrodzenia tych absolwentów szkół ponadgimazjalnych, którzy najlepiej w kraju zdali egzaminy maturalne. Jan Pawłasek należy do wąskiego grona 96  maturzystów ( spośród 259 272 zdających egzaminy w czerwcu 2020r.), którzy osiągnęli 100% wynik z przedmiotów maturalnych. Jankowi udało się uzyskać 100% z dwóch przedmiotów maturalnych -  języka angielskiego i matematyki. Uhonorowanie Jasia jest dla szkoły i nauczycieli powodem do dumy oraz nagrodą za zaangażowanie w nauczanie i rozwijanie pasji uczniowskich. 
 
Warto nadmienić, że Janek był  nie tylko świetnym uczniem, ale zawsze godnie reprezentował liceum podczas licznych konkursów, olimpiad oraz uświetniając swoimi wystąpieniami uroczystości szkolne. Był również stypendystą Prezesa Rady Ministrów  i Lubelskie wspiera uzdolnionych oraz otrzymywał stypendium Jana Pawła II, którego fundatorem jest Miasto Dęblin.  O tym, że warto się jest uczyć, a edukacja jest przyszłością nasz absolwent udowodnił i dał przykład młodszym kolegom. Liceum Ogólnokształcące w Dęblinie  otrzymało dyplom uznania i gratulacje za wysokie osiągnięcia ucznia. Cieszymy się z sukcesu i gratulujemy Jankowi, który został świeżo upieczonym studentem medycy Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.  Niech Jankowi i wszystkim uczniom LO  przyświeca idea PROJEKTU MATURA NA 100 PROCENT : „aby przyjęła się (…) swoista nowa moda – moda na uczenie się, na poszerzanie zasobu swojej wiedzy rozumianej jako bezinteresowna wartość sama w sobie; wartość, dzięki której młody człowiek wstępuje na drogę wiodącą go do prawdy, mądrości i do prawdziwej wolności. 
 
Trzymamy kciuki, mocno kibicujemy i zapraszamy do odwiedzenia szkoły naszego zacnego absolwenta 
 
 
 Dyplom uznania Jan Pawłasek
Powrót