r. Imieniny:
logo

NIECODZIENNE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO CZWARTYCH KLAS…

05.05.2021
Dyplom 30 kwietnia 2021 roku w Zespole Szkół Zawodowych Nr 1 w Dęblinie odbyło się zakończenie roku w klasach maturalnych. Już po raz drugi bez uroczystej akademii, hymnu, podsumowania czterech wspólnych lat w szkole, podziękowań i życzeń. Kolejny raz okazało się, że życie jest nieprzewidywalne. Pandemia spowodowała, że pożegnanie musiało mieć inny charakter.

Spotkanie końcoworoczne naszych Maturzystów w ten trudny dla nas wszystkich czas miało charakter spotkań każdej klasy oddzielnie ze swoim wychowawcą. Oczywiście wszystkie spotkania odbyły się w reżimie sanitarnym. Zamiast uścisków, radości ze spotkania – maseczki, rękawiczki, zachowanie odpowiedniego dystansu między sobą, wchodzenie po odbiór świadectwa pojedynczo i wręczenie świadectw, nagród i dyplomów na świeżym powietrzu.

Właśnie w takiej oprawie odebrali swoje świadectwa, nagrody, puchary i prezenty od zakładów patronackich maturzyści z klasy IV technik mechanik, technik elektryk, technik informatyk, technik dróg i mostów kolejowych oraz technik mechanik lotniczy.

W dniu odbierania świadectw Maturzyści mogli obejrzeć filmik przygotowany dla nich specjalnie na tę uroczystość i umieszczony na szkolnym profilu facebookowym oraz szkolnej stronie.

Jeszcze raz składamy wszystkim Maturzystom najlepsze życzenia: Połamania piór na maturze oraz pomyślnych wiatrów w przyszłości…

 

Art. Małgorzata Radomska

Fot. Edyta Fuksiewicz

 

 

 

Powrót