r. Imieniny:
logo

PLEBISCYT EDUKACYJNY 2021 ZORGANIZOWANYM PRZEZ KURIER LUBELSKI: „NAUCZYCIEL NA MEDAL” - SUKCES MAŁGORZATY RADOMSKIEJ Z ZESPOŁU SZKÓŁ ZAWODOWYCH NR 1 W DĘBLINIE!

10.12.2021
Zdjęcie screen ze stony www  Kuriera Lubelskiego Niezmiernie miło nam poinformować, że w Plebiscycie Edukacyjnym 2021 zorganizowanym przez Kurier Lubelski: „Nauczyciel na medal” zaszczytne pierwsze miejsce w kategorii nauczyciel szkoły ponadpodstawowej na szczeblu powiatowym zajęła Sorka Małgosia Radomska – nauczycielka, bibliotekarka, wychowawczyni w internacie, opiekunka Samorządu Uczniowskiego w Zespole Szkół Zawodowych nr 1 w Dęblinie. Tym samym Pani Małgorzata dostała się do etapu wojewódzkiego.

Sorka Małgosia jest miłą, zawsze uśmiechnięta i otwartą na młodych ludzi osobą. To nauczycielka z pasją, zaangażowana ,,na maksa” we wszystko co robi! Zawsze pomocna i życzliwa wobec uczniów, służy im radą, wsparciem, życzliwym słowem. Nagroda w pełni więc zasłużona!

Głosowanie w wojewódzkim finale rozpocznie się w poniedziałek, 6 grudnia i będzie trwać do środy, 15 grudnia do godz. 20:30. Życzymy powodzenia!

Urszula Kostyra

Zdjęcie screen ze stony www  Kuriera Lubelskiego

Zdjęcie screen ze stony www  Kuriera Lubelskiego

Źródło: http://zsz1deblin.pl/a,897,plebiscyt-edukacyjny-2021-zorganizowanym-przez-kurier-lubelski-nauczyciel-na-medal-sukces-naszej-nauczycielki

 

 

 

Powrót