r. Imieniny:
logo

„ELEKTROŚMIECI – RADOŚĆ DLA DZIECI” DLA ZESPOŁU SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH W DĘBLINIE

18.11.2022
Kawałek plakatu W tym roku to nasza szkoła może skorzystać z dobrodziejstwa cyklicznej akcji organizowanej przez Panią Renatę Grążkę – rodzica uczennicy naszej placówki. Akcję objęli honorowym patronatem: Burmistrz Miasta Dęblin - Pani Beata Siedlecka oraz Dowódca 41 Bazy Lotnictwa Szkolnego - Pan płk pil. dr inż. Paweł Marcinkowski.

Pozyskanie środków z zebranych elektroodpadów możliwe jest dzięki wsparciu firmy MTS Recykling z Warszawy oraz firmy Elektromeks Dęblin – jednego ze sponsorów, a także wielu innych życzliwych instytucji i osób.

Celem tej cyklicznej akcji jest doposażenie placówek oświatowych w Dęblinie w to, co potrzebne dzieciom. Ostatnim razem - w roku 2019 - dzięki akcji w naszej szkole wymienione zostały komputery w pracowni dla najmłodszych uczniów. Obecnie środki uzyskane ze zbiórki chcemy przeznaczyć na realizację akcji „Lekki plecak”, w ramach której możliwy będzie zakup szafek dla uczniów klas IV i V szkoły podstawowej.

Zachęcamy wszystkich Państwa do wzięcia udziału w akcji i tym samym wsparcie naszej placówki. Elektrośmieci ( sprzęt AGD, RTV, baterie można składać w wyznaczonym miejscu na terenie ZSO w Dęblinie (oznaczony garaż przy parkingu od strony SP nr 5). Każdy z nas może zadbać o środowisko, pozbywając się niepotrzebnych sprzętów i zrobić coś szlachetnego dla najmłodszych.

Pamiętajmy, dobro wraca podwójnie!

ZSO

 

Plakat

Powrót