r. Imieniny:
logo

DZIEŃ OTWARTY W LO W DĘBLINIE JUŻ ZA NAMI!

08.05.2017
DZIEŃ OTWARTY W LO W DĘBLINIE JUŻ ZA NAMI!
Po raz kolejny w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Dęblinie nauczyciele i uczniowie przygotowali Dzień Otwarty dla gimnazjalistów, którzy są zainteresowani kontynuacją swojej edukacji w Liceum Ogólnokształcącym. Zaprezentowano mocne strony LO, bogaty dorobek placówki i zapoznano przybyłych gości z ofertą edukacyjną przygotowaną na rok szkolny 2017/2018.

W Dniu Otwartym wzięli udział uczniowie Gimnazjum nr 2 i 3 w Dęblinie, a także gimnazjaliści ze Stężycy, Ryk, Leopoldowa i Sobieszyna. Wszystkich gości przywitał dyrektor Roman Bytniewski przekonując w swoim wystąpieniu dlaczego warto uczyć się w liceum którego patronem jest 15 Pułk Piechoty „Wilków”. Z zaciekawieniem gimnazjaliści obejrzeli prezentację o szkole oraz program artystyczny przygotowany przez licealistów.

Kolejnym punktem programu było zwiedzanie szkoły. Gimnazjaliści zobaczyli bogato wyposażone sale przedmiotowe, gdzie odbyły się pokazy i ciekawe doświadczenia. Brawa dla wykonujących doświadczenia były nagrodą za niezwykle ciekawe i pomysłowe przekazanie wiedzy m.in. z biologii, chemii i fizyki.

Mamy nadzieję, że główne założenie naszego przedsięwzięcia spełniło oczekiwania przybyłych gości i z wieloma z nich spotkamy się w nowym roku szkolnym.

Do zobaczenia we wrześniu!

 

 

Powrót