r. Imieniny:
logo

STYPENDYSTKA PREZESA RADY MINISTRÓW Z LO W DĘBLINIE

07.03.2023
Weronika Dąbrowska oraz stypendyści z innych szkół średnich woj. Lubelskiego Stypendystka Prezesa Rady Ministrów z LO w Dęblinie Tegoroczną beneficjentką Stypendium Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2022/2023- na podstawie osiągnięć w roku szkolnym 2021/2022- została uczennica Liceum Ogólnokształcącego - Weronika Dąbrowska z klasy 4b. Stypendia Premiera RP przyznawane są uczniom szczególnie uzdolnionym i uzyskującym wybitne osiągnięcia edukacyjne.

Uroczysta gala wręczenia stypendiów dla uczniów województwa lubelskiego odbyła się 20 lutego 2023r. w Sali Błękitnej Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego w Lublinie. Wraz z Lubelskim Kuratorem Oświaty Teresą Misiak, dyplomy  wręczali stypendystom poseł na Sejm RP  Kazimierz Choma oraz Wojewoda Lubelski Lech Sprawka. Uroczystość uświetnił koncert muzyczny zespołu Dywizjon z Ogólnokształcącego Liceum Lotniczego w Dęblinie.

Ogromnie cieszymy się z sukcesu naszej wybitnej uczennicy, gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Weronika  udowadnia, że pracowitość i rozwijanie pasji naprawdę popłaca. Jej sukces jest kolejnym wyróżnieniem dla naszej szkoły i jednocześnie powodem do dumy dla nauczycieli i całej społeczności. Mamy również nadzieję, że będzie ona przykładem i inspiracją dla innych uczniów Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Dęblinie.

Martyna Dmowska

 

Link do artykułu na stronie ZSO Dęblin: http://www.lo.deblin.pl/aktualnosci-liceum/1442-stypendystka-prezesa-rady-ministrow-z-lo-w-deblinie

Powrót