r. Imieniny:
logo

UCZNIOWIE ZESPOŁU SZKÓŁ ZAWODOWYCH NR 1 W DĘBLINIE W FINALE V EDYCJI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO „MAT@NDO”

09.10.2017
Uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Dęblinie w finale V edycji Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego „Mat@ndo” Z dumą i radością informujemy, że szkolna drużyna młodych matematyków z Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Dęblinie, w składzie: T. Bąska, S. Vizgalin i Y. Kurchenko pod opieką p. Artura Misiaka, zakwalifikowała się do finału V edycji Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego „Mat@ndo” – czyli matematycznego drużynowego testu online dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Jest to konkurs organizowany przez Śląską Sieć Metropolitalną Sp. z o.o., we współpracy z Miastem Gliwice oraz Gliwickim Ośrodkiem Metodycznym.

Konkurs ma na celu popularyzację matematyki wśród młodzieży oraz pokazanie możliwości, jakie daje połączenie nowoczesnych technologii informacyjnych z klasyczną matematyką.

Finał V edycji Konkursu odbędzie się 18 października 2017 r. w Centrum Edukacyjno-Kongresowym Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Podczas Finału Konkursu zaplanowano spotkania z przedstawicielami świata nauki, prezentacje oraz wykłady i warsztaty popularyzujące matematykę.

Gratulujemy i życzymy powodzenia w finale!!!
Powrót