r. Imieniny:
logo

SZKOLNE ELIMINACJE DO KURATORYJNYCH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH W SP NR 5 I GIMNAZJUM NR 1 W DĘBLINIE

07.11.2017
Szkolne eliminacje  do kuratoryjnych konkursów przedmiotowych w  SP nr 5 i Gimnazjum nr 1 w Dęblinie
W Zespole Szkół Ogólnokształcących w Dęblinie w dniach 24 – 27.10.17r. odbył się pierwszy etap konkursów przedmiotowych i tematycznych organizowanych przez Kuratorium Oświaty w Lublinie.

Uczniowie, jak co roku, licznie wzięli w nich udział - 60 uczestników przystąpiło do eliminacji szkolnych. Uczniowie szkoły podstawowej próbowali swoich sił w konkursach: ortograficznym, matematycznym, historycznym i z języka angielskiego. Do drugiego etapu zakwalifikowali się : Patryk Kosek - konkurs ortograficzny; Kacper Grobel i Maciej Rayski – konkurs matematyczny; Aleksandra Łuczyńska - konkurs historyczny; Weronika Dąbrowska, Izabela Kawka i Aleksandra Łuczyńska - konkurs z języka angielskiego.

W gimnazjum odbyły się eliminacje konkursów: chemicznego, historycznego, matematycznego, geograficznego i z języka angielskiego. W drugim etapie wezmą udział : Bartłomiej Pawłasek - konkurs historyczny i geograficzny oraz Aleksandra Banaś, Paulina Boratyńska i Justyna Janeczek - z języka angielskiego. Gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnym etapie!

 

 

Powrót