r. Imieniny:
logo

DZIEŃ OTWARTY W „PIĄTCE”

18.04.2018
DZIEŃ OTWARTY W „PIĄTCE” W dniu 9 kwietnia 2018 roku w Szkole Podstawowej nr 5 w Dęblinie odbył się Dzień Otwarty Szkoły. To wydarzenie, które wpisało się na stałe w szkolne życie „piątki”, zgromadziło szerokie grono dzieci i rodziców zainteresowanych ofertą edukacyjną.

Zgodnie z programem spotkanie rozpoczęło się od powitania gości przez dyrektora szkoły Romana Dariusza Bytniewskiego. Następnie zaprezentowana została prezentacja multimedialna „Z życia szkoły” dotycząca oferty edukacyjnej „piątki”. Kolejnym punktem programu był „Językowy zakątek” - koncert piosenki angielskiej w wykonaniu uczniów klasy 3a pod kierunkiem p. Anny Opalińskiej. Pozostałe atrakcje w jakich dzieci wzięły udział to: zabawy ruchowe - tor przeszkód, zabawy rytmiczno - oddechowe przy muzyce, rysowanie na ścianie i multimedialne zabawy graficzne oraz „biblioteczne pogaduszki”. W czasie spotkania dzieci i rodzice mogli zwiedzić szkołę, zajrzeć do niemal każdego szkolnego pomieszczenia. Przyszli uczniowie mieli też możliwość „przymierzenia się” do szkolnych ławek i pobawienia się w salach, w których uczą się klasy 0 – 3. Rodzice natomiast mogli porozmawiać z dyrekcją szkoły, nauczycielami, szkolnym pedagogiem i logopedą.
 
Mamy nadzieję, że spotkanie spodobało się naszym gościom i zdecydują się na wybór właśnie naszej szkoły. A zatem … do zobaczenia w nowym roku szkolnym!
 

Danuta Czajka

Powrót