r. Imieniny:
logo

DZIEŃ OTWARTY W LO

02.05.2018
DZIEŃ OTWARTY w LO 26 kwietnia br. Liceum Ogólnokształcące w Dęblinie gościło w ramach Dnia Otwartego gimnazjalistów klas trzecich, którzy przyszli do naszej szkoły, aby zapoznać się z ofertą edukacyjna na rok szkolny 2018/ 2019.

O godzinie 10:00 powitał naszych gości pan dyrektor Roman Bytniewski. Następnie gimnazjaliści obejrzeli prezentację multimedialną, która ukazuje ofertę edukacyjna i korzyści płynące z nauki w naszym liceum. Kolejnym punktem w „rozkładzie jazdy” na ten dzień był program artystyczny w wykonaniu uczniów ZSO. Z przymrużeniem oka pokazaliśmy przyszłym uczniom ogólniaka, jak wygląda życie szkolne. W finale wystąpili tegoroczni maturzyści, panowie zaprezentowali nam taniec Aborygenów. W trakcie spotkania gimnazjaliści otrzymali foldery i wzięli udział w loterii JOKER.

Po oficjalnej części goście pod opieką naszych nauczycieli i uczniów udali się na zwiedzanie szkoły. Podczas oprowadzania kandydaci na uczniów LO mieli okazję zobaczyć nie tylko nowoczesne pracownie, ale i atrakcyjne doświadczenia fizyczne (kl. 2ab), chemiczne (kl. 2cd) oraz pokaz relaksacyjnego masażu dłoni i mikroskopowania (kl. 2cd). Podczas zwiedzania nasi goście mieli również okazję pokrzepić się poczęstunkiem.

Ostatnią atrakcją tego dnia była wieczorna dyskoteka, na którą przybyli gimnazjaliści z okolicznych szkół i naszego Gimnazjum nr 1.

Bardzo dziękujemy wszystkim osobom, które całym sercem zaangażowały się w organizację Dnia Otwartego: nauczycielom, uczniom, SU i „sponsorom”. Mamy nadzieję, że goście miło spędzili czas w murach naszej szkoły i spotkamy się z nimi w przyszłym roku szkolnym.

Monika Busz

 

Link: http://www.lo.deblin.pl/zso-deblin/aktualnosci-zso/619-dzien-otwarty-w-lo 

Powrót