r. Imieniny:
logo

POŻEGNANIE ABSOLWENTÓW LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO ANNO DOMINI 2018

04.05.2018
Pożegnanie absolwentów LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO Anno Domini 2018 „Szczęśliwej drogi już czas…”

W dniu 26 kwietnia mury naszej szkoły opuścili tegoroczni maturzyści. Nadszedł czas pożegnania kolejnego rocznika absolwentów naszego liceum….

Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas trzecich uświetnili swoją obecnością zacni goście: Burmistrz Miasta Dęblina - pani Beata Siedlecka, Przewodniczący Rady Miasta Dęblina - pan Waldemar Chochowski, Naczelnik Wydziału Oświaty i Spraw Społecznych - pani Zofia Grula i Przewodniczący Rady Rodziców - pan Wiesław Kieliszek. Bohaterowie tego dnia - absolwenci – ostatni raz spotkali się z dyrekcją szkoły, wychowawczyniami: p. Marią Komorzycką i p. Moniką Krukar, nauczycielami i kolegami.

Był to szczególnie miły dzień dla czterech uczennic, które za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie odebrały świadectwa z wyróżnieniem. Najwyższymi średnimi mogły w tym roku pochwalić się: Katarzyna Płowaś (kl. 3a), Beata Gębusia (kl. 3a), Aleksandra Wiraszka (kl. 3a) i Natalia Pawłasek (kl. 3b). Nagrodzeni zostali także uczniowie udzielający się w zawodach sportowych, pracujący w Samorządzie Uczniowskim, bibliotece szkolnej. Dyrektor szkoły p. Roman Bytniewski wręczył rodzicom okolicznościowe podziękowania za pracę na rzecz szkoły.

Po części oficjalnej przyszedł czas na program artystyczny przygotowany przez uczniów klas drugich oraz panie: Magdalenę Ceglarską i Kingę Łazarską. Część kabaretowa rozbawiła wszystkich niemalże do łez, szczególnie przypadła do gustu publiczności Familiada, w której zmierzyli się uczniowie i nauczyciele. Z kolei wzruszeń dostarczyły przemówienia absolwentów oraz montaż słowno – muzyczny. Występy uczniów nagrodzono gromkimi brawami. Absolwenci otrzymali od swych młodszych kolegów na pamiątkę drobne upominki.

Drodzy maturzyści trzymamy za Was kciuki i życzymy „połamania piór” w maju oraz powodzenia w dorosłym życiu. Pamiętajcie, że drzwi naszej szkoły zawsze gościnnie Was zapraszają!

Monika Busz

 

Powrót