r. Imieniny:
logo

III ŚWIĘTO RODZINY

14.05.2018
III Święto Rodziny Szanowni Państwo! 26 maja 2018 roku na terenie Szkoły Podstawowej nr 4 w Dęblinie odbędzie się III Święto Rodziny, impreza plenerowa, której celem jest zintegrowanie środowiska mieszkańców osiedla: rodziców, dzieci i nauczycieli.

Uroczystość będzie połączona z zawodami sportowymi, prezentacją talentów uczniów, wspólną zabawą i muzyką. Podczas tego spotkania zostanie rozstrzygnięty Powiatowy Konkurs Piosenki Ekologicznej, artyści z Teatru Lalek przedstawią spektakl dla dzieci i dla trochę starszych widzów, a młodzi ludzie przypomną sobie, na czym polega gra w dwa ognie…
 
Atrakcją Święta Rodziny będzie niewątpliwie licytacja prac plastycznych i zdjęć wykonanych przez uczniów, aukcja tortu oraz talonu na wykonanie profesjonalnego makijażu przez kosmetyczkę. Na uczestników wspólnego świętowania czeka jeszcze wiele niespodzianek.
 
Organizatorami święta są rodzice uczniów SP 4, dyrekcja szkoły oraz grono pedagogiczne i pracownicy szkoły. W organizację imprezy włączają się także uczniowie.
 
Zapraszamy 26 maja 2018 r. na boiska przy szkole Podstawowej nr 4 w Dęblinie, impreza rozpoczyna się o godzinie 12:00.
 
Elżbieta Trzaskowska
dyrektor SP 4 Dęblin
Powrót