r. Imieniny:
logo

NOWE MIEJSCA W MIEJSKIM ŻŁOBKU

04.02.2020
Wykadrowane zdjęcie Miejskiego Żłobka W związku z rosnącym zapotrzebowaniem na miejsca opieki dla dzieci do 3 roku życia i wychodząc naprzeciw oczekiwaniom młodych, pracujących oraz kształcących się rodziców, Burmistrz Miasta Dęblin – Beata Siedlecka postanowiła zwiększyć ilość przyjęć dzieci do Miejskiego Żłobka w Dęblinie przy ul. płk. pil. Jerzego Rogowskiego 5a.

W tym celu zostanie przeprowadzona reorganizacja w Miejskim Przedszkolu nr 4 w Dęblinie, która będzie dotyczyła przekazania dwóch sal dla najmłodszych mieszkańców naszego miasta. Chcąc zapewnić jak najlepszą opiekę i edukację dla sześcioletnich wychowanków oddziałów przedszkolnych utworzone zostaną nowe sale w Szkole Podstawowej nr 4 w Dęblinie. Będą się one znajdowały w wyodrębnionym dla oddziałów przedszkolnych skrzydle, które zostaną dostosowane, doposażone i zapewnią tym dzieciom komfortowy pobyt. Pani Burmistrz pragnie zapewnić rodziców sześciolatków, że czas nauki i zabawy w nowym dla nich obiekcie nie będzie w niczym odbiegał od dotychczasowego w przedszkolu, a pozwoli dodatkowo przygotować się i zaaklimatyzować  do kolejnego etapu kształcenia, którym będzie pierwsza klasa szkoły podstawowej.  

W związku z powyższym zapraszamy do rekrutacji dzieci od 1 do 3 roku życia zamieszkałych na terenie Miasta Dęblina w terminie od 02.03. 2020 do 31.03 2020. Ponadto serdecznie zapraszam rodziców dzieci sześcioletnich do składania deklaracji kontynuacji w terminie 03.02.2020-14.02.2020 i wniosków o przyjęcie do oddziału przedszkolnego w terminie 18.02.2020-17.03.2020 w Szkole Podstawowej nr 4 w Dęblinie.

 

Naczelnik Wydziału Oświaty i Spraw Społecznych

Agnieszka Chlasciak-Pietruszewska

Powrót