r. Imieniny:
logo

METAMORFOZA SALI NR 33 W „PIĄTCE”

10.02.2020
Wykadrowane zdjęcie „Człowiek jest wielki nie przez to, co ma, nie przez to, kim jest, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.” Jan Paweł II

Dwa tygodnie – tyle potrzebowali rodzice uczniów klas drugich Szkoły Podstawowej nr 5, by dokonać metamorfozy sali lekcyjnej nr 33, w której uczą się ich dzieci. Zapał rodziców i ich determinacja przyczyniła się do ekspresowego zakończenia prac remontowych. Wszystko zaczęło się od inicjatywy Renaty Grążki, mamy jednej z uczennic, szczególnie zaangażowanego w szkolne sprawy rodzica. Pomysł bardzo szybko podchwycili inni rodzice drugoklasistów. Projekt odnowy sali spotkał się z aprobatą dyrektor szkoły Joanny Pardo i wychowawców klas drugich, którzy wspierali rodziców podczas remontu. Efekt przerósł wszelkie oczekiwania, sala zmieniła się nie do poznania. Odmalowane ściany, nowe meble i tablice korkowe, rolety w oknach i drobiazgi dekoracyjne nadały sali wyjątkowy klimat. Drugoklasiści są zachwyceni. Ta wspaniała inicjatywa będąca wynikiem świetnej współpracy szkoły w rodzicami oraz ogromne zaangażowanie rodziców klas drugich w szkolne życie są warte pochwały i propagowania. W imieniu dyrektor Joanny Pardo oraz uczniów i wychowawców klas drugich serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się do tej prospołecznej inicjatywy. Dziękujemy!
 
Mamy ogromny zaszczyt przedstawić sponsorów tej metamorfozy:
ELEKTROMEKS, PIORUN, HANAROL, MALER, BE MEDIA, Delikatesy LEWIATAN Elżbieta Filipek, OSKROBA, Automyjnia Dariusz Janiszek, Zajazd na Towarowej, ZOO ART, KREATOR STUDIO DEKORACJI Aneta Piskała, F.H.U. AMID DESIGN Ilona Skalińska, BRW – Adam Ciuba, POLGRAF, Hurtownia ARKOS, GTW Auto Serwis Grzegorz Krukowski, KWIATOWY RAJ, sklep ogrodniczy LAWENDA, KOZUŃ.
 
Serdecznie dziękujemy wszystkim sponsorom za wsparcie materialne.
 
Szczególne podziękowania kierujemy do Rodziców, którzy najaktywniej włączyli się w remont i modernizację sali: p. Renaty Grążki, p. Kamila Cucha, p. Mariusza Kalbarczyka, p. Małgorzaty i Michała Brylikowskich, p. Marioli i Roberta Gogaczów, p. Doroty i Jacka Drążyków, p. Edyty Kowalczyk, p. Pawła Bąkały, p. Wojciecha Bielaka, p. Rafała Pilichowskiego, p. Klaudii i Marcina Bartosiewiczów, p. Agnieszki i Jakuba Stefanków, p. Karola Bajsona, p. Włodzimierza Kręcisza, p. Adama Mandzińskiego, p. Marcina Dobiasza, p. Marty Komorowskiej – Gietki i p. Eweliny Radomskiej.
 
Danuta Czajka i Monika Feluś
 
 
Powrót