r. Imieniny:
logo

W NAJBLIŻSZĄ NIEDZIELĘ 28 MAJA O GODZ. 9:15 W TVP1 W SERII „ZAKOCHAJ SIĘ W POLSCE” OBEJRZYMY PROGRAM O DĘBLINIE.

24.05.2017
W najbliższą niedzielę 28 maja o godz. 9:15 w TVP1 w serii „Zakochaj się w Polsce” obejrzymy program o Dęblinie. Program „Zakochaj się w Polsce” produkowany przez firmę Wiernik Pro, na zlecenie Telewizji Polskiej S.A., emitowany jest na antenie TVP1 w każdą niedzielę od września 2016r. Program idealnie wpisuje się w serię inicjatyw, promujących i popularyzujących Polskę w oparciu o jej potencjał historyczny, kulturowy, przyrodniczy i rekreacyjny. Program pokazuje miejsca godne odwiedzenia. Tym razem jest to Dęblin.

Ekipę filmową gościliśmy w Dęblinie w marcu. Ich przyjazd poprzedzało mnóstwo przygotowań: rozmowy, wywiady, szukanie miejsc i ludzi. Musiał powstać szczegółowy scenariusz. Dopiero na jego podstawie realizowany był przez dwa dni materiał zdjęciowy. Koordynatorką działań ze strony miasta była Elżbieta Wróbel, a szczególne podziękowania należą się panu Januszowi Zajdzikowi (przewodnik), który posiada niesamowitą wiedzę o historii Dęblina i potrafi ją świetnie przekazywać opowiadając ciekawostki i anegdoty.

Prowadzącym w programie jest Tomasz Bednarek, który optymalnie łączy funkcję narratora oraz moderatora. Z właściwym sobie taktem i humorem prowadzi rozmowy z gospodarzami miejsc oraz podejmuje widowiskowe wyzwania.

Czy przez Dęblin można zakochać się w Polsce? Sprawdźmy w najbliższą niedzielę.

Ponadto po emisji, odcinek będzie dostępny na vod:

http://vod.tvp.pl/26834280/zakochaj-sie-w-polsce

 

Zapraszam również do polubienia fanpage'a na Facebooku, na którym kilka dni przed emisją będzie dostępny zwiastun odcinka:

https://www.facebook.com/Zakochaj-si%C4%99-w-Polsce-TVP-571512619703801/?fref=ts

 

Powrót